woda w kabinie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sitt23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 16, 2011 20:10

woda w kabinie

Post autor: sitt23 » wt paź 30, 2012 21:04

witam !
posiadam nastepujace zmartwienie po sobotnich ulewach w niedziele w samochodzie miałem wszystkie dywaniki mokre a pod siedzeniem kierowcy byl maly staw ze tak powiem :( pomozcie co moze byc przyczyna tego stanu dodam ze posiadam szyber dach golf 4 !
pozdrawam !



Awatar użytkownika
Jaworess
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 665
Rejestracja: pn sty 30, 2012 09:37
Lokalizacja: NOS
Kontakt:

woda w kabinie

Post autor: Jaworess » śr paź 31, 2012 09:17

No to ładny fuck, ja miałem akcje taką ale mniej wody i w Mk2. Poszukaj na forum na 100% znajdziesz odpowiedz.



Awatar użytkownika
metlex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

woda w kabinie

Post autor: metlex » śr paź 31, 2012 18:48

warto zdjąć podsufitkę i sprawdzić czy jeden wężyk odpływowy od szybra się nie wypiął (lub jest zapchany) ;)
a jak nie to polecam podjechać na myjkę ciśnieniową i szukać którędy leci :grin:



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

woda w kabinie

Post autor: Sztomel » śr paź 31, 2012 22:04

Jeśli nic nie wskazuje na nieszczelny szyberdach to pod blachą montażową drzwi (od ich wewnętrznej strony) powinna być uszczelka. Jeśli będzie uszkodzona to woda przeciekać będzie również do wnętrza po progu wewnętrznym - roboty trochę jest by to sprawdzić bo trzeba zdjąć najpierw panel zewnętrzny obicia drzwi a potem metalową płytę montażową by zobaczyć w jakim stanie jest ww. uszczelka.


Obrazek

malezjan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 16:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: woda w kabinie

Post autor: malezjan » pn lis 19, 2012 23:46

Podczepiam sie pod temat. U mnie w golfie 1 po obfitych deszczach woda leci do bagaznika, wylatuje zaraz pod spryskiwaczem.

http://zapodaj.net/5cd69ae73c7a0.jpg.html

Czy ktos wie jak temu zaradzic albo do jakiego warsztatu udac sie po pomoc?



Awatar użytkownika
metlex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

woda w kabinie

Post autor: metlex » śr lis 21, 2012 17:55

najważniejsze to zlokalizować miejsce przecieku..
zdejmij tylne parapety i pasy , potem możesz zdjąć dopiero ten czarny "boczek" z pod którego ci leci... i szukaj... innej opcji nie widzę...
pamiętaj , że pod uszczelką klapy bagażnika może Ci zaciekać , potem leci podsufitówką w dół i tamtędy wypływa...



mateo1988
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: czw paź 30, 2008 12:43
Lokalizacja: pomorskie

woda w kabinie

Post autor: mateo1988 » ndz lis 25, 2012 01:04

U mnie leciało kiedyś uszczelką lampy, nie trzymała już. jest jeszcze kwestia uszczelki pokrywy bagażnika, czy jest cała i czy rant nie gnije z jakiejś ze stron, gdyby była porwana to można kupić nową od poloneza, pasuje z tym że bagażnik się trochę ciężej zamyka :jezor:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości