Golf IV pęknięta szyba

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

milan84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 23, 2012 17:57

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: milan84 » wt paź 23, 2012 18:15

Witam! Pękła mi szyba przednia w Golfie IV (prawie 2/3). I teraz mam pytanie czy opłaca się załatwiać gdzieś używkę czy lepiej wymienić gdzieś w autoryzowanym serwisie? Pytałem znajomego to mówił mi o wymianie szyby w NordGlass. Sam u nich wymieniał i mówił, że uwinęli się szybko (2-3 godz.) i jeszcze dali gwarancję na wymianę. Ma ktoś doświadczenia w tym temacie i może coś poradzić?



Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: przemal » wt paź 23, 2012 18:29

Jeśli chodzi o Nordglass, to raczej bym Ci odradzał. Mam u siebie w Golfie. Szybę co prawda wymieniał poprzedni właściciel ale mam wpis w książce, że zostało to wykonane około 2,5 roku temu. Stan na dzień dzisiejszy - szyba porysowana dość mocno. Pewnie jeszcze pojeżdżę ale postaram się znaleźć oryginał w dobrym stanie o ile się da.


Gran Turismo Iniezione

Awatar użytkownika
Łukasz86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 14:06
Lokalizacja: zach pom

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: Łukasz86 » wt paź 23, 2012 18:35

milan84 mnie coś takiego spotkało w tym roku http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=474628" onclick="window.open(this.href);return false; :bylo:
Kupiłem nową w Pilinktona za 400żł do tego dają Gwarancje na szczelność i jak do tond jest ok :bigok:



kajka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 31, 2012 22:53

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: kajka » śr paź 31, 2012 23:53

Raz miałam kontakt z Nordglassem, i polecam. Mnie nie zawiódł.



JacekMalec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 06, 2012 12:01

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: JacekMalec » wt lis 06, 2012 12:26

Serwis szyb samochodowych NordGlass to ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych, należąca do Grupy NordGlass - jednego z europejskich liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych.
Specjalizujemy się w naprawie szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i unikalnych rozwiązań oraz w montażu szyb do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Z naszej sieci korzysta rocznie ponad 100 000 klientów, do których dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu i przez 312 dni w roku.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło większość firm ubezpieczeniowych w Polsce rekomendując, na co dzień swoim klientom nasze usługi. Obsługujemy kompleksowo floty samochodowe i leasingowe.

Jesteśmy członkiem elitarnego europejskiego zrzeszenia liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Europie - The Automotive Glass Professionals.

NordGlass ma filie w całej Polsce. Ich adresy zamieszczone w linku poniżej:

http://www.nordglass.pl/pl,szyby-samochodowe.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapraszam też na nasza infolinię, która powinna udzielić wszelkich potrzebnych informacji (801-181-181)

Pozdrawiam!
__________________
Jacek Malec
eRzecznik NordGlass



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Golf IV pęknięta szyba

Post autor: Jarek_NS » wt lis 06, 2012 15:47

JacekMalec pisze:Serwis szyb samochodowych NordGlass to ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych, należąca do Grupy NordGlass - jednego z europejskich liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych.
Specjalizujemy się w naprawie szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i unikalnych rozwiązań oraz w montażu szyb do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Z naszej sieci korzysta rocznie ponad 100 000 klientów, do których dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu i przez 312 dni w roku.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło większość firm ubezpieczeniowych w Polsce rekomendując, na co dzień swoim klientom nasze usługi. Obsługujemy kompleksowo floty samochodowe i leasingowe.

Jesteśmy członkiem elitarnego europejskiego zrzeszenia liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Europie - The Automotive Glass Professionals.

NordGlass ma filie w całej Polsce. Ich adresy zamieszczone w linku poniżej:

http://www.nordglass.pl/pl,szyby-samochodowe.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapraszam też na nasza infolinię, która powinna udzielić wszelkich potrzebnych informacji (801-181-181)

Pozdrawiam!
__________________
Jacek Malec
eRzecznik NordGlass
Bardzo ładna reklama.
Ale ja niestety nie polecam. Szyby są marnej jakości, szybko się rysują i matowieją od pisaku. Miałem założyłem taką w pierwszym golfie i po 25tys km nadawała się do wymiany.
Co do używanej szyby to wątpię żeby któryś serwis chciał ci ja wkleić, a na pewno nie da ci żadnej gwarancji na nią. Inna sprawa to stan takiej szyby, ja mam u siebie ori szybę, niema żadnego dużego odprysku ale jest mocno spiaskowana i w deszczu ciężko jest jeździć nocą.
Jak wymieniać to tylko na pilinktona jest w stosunkowo dobrych pieniądzach i łatwo dostępny.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: Maggot » śr lis 07, 2012 01:03

JacekMalec, z reklamą to poleciałeś :panna:

Jarek_NS, Sekurit albo Pilkington i powinno być dobrze :bigok:

Ja dzisiaj wymieniłem wlaśnie na tego drugiego w cenie 380zł z montażem...
zobaczymy po jakimś czasie jak się sprawdzi :bigok:



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: Jarek_NS » śr lis 07, 2012 07:37

Maggot pisze:JacekMalec, z reklamą to poleciałeś :panna:

Jarek_NS, Sekurit albo Pilkington i powinno być dobrze :bigok:

Ja dzisiaj wymieniłem wlaśnie na tego drugiego w cenie 380zł z montażem...
zobaczymy po jakimś czasie jak się sprawdzi :bigok:
Jak bym miał nie ori szbę to nawet bym się nie zastabawiał. Ale wiadomo jak ludzie patrzą przy kupnie auto i nie wytłumaczysz mu że szyba była cała ale nie nadawała do użytkowania :\


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: Maggot » śr lis 07, 2012 10:51

Jarek_NS, ja miałem akurat mocno porysowaną i trochę spiaskowaną ORI szybę (reszta w aucie również ori), w dodatku poleciał niefortunnie kamyczek spod tira i wiadomo co to znaczy :crazy:
Ale fotki porobiłem dokładne, z uwzględnieniem przebiegu i tablicy rejestracyjnej w razie czego .

Chociaż trafiłem taki egzemplarz, że nie wiem czy kiedykolwiek się z nim rozstanę, na pewno nie przez najbliższe 5 lat :chytry: :pub:



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Golf IV pęknięta szyba

Post autor: Jarek_NS » śr lis 07, 2012 11:42

No ja golfa używam przelotnie zanim nie znajdę fajnego audi, a co do szyby to myślę że będzie czekała na nowego właściciela w piwnicy :grin:


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości