Zgubiony kluczyk

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Hubas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 16, 2010 22:41

Zgubiony kluczyk

Post autor: Hubas » pn wrz 24, 2012 20:41

Witam, nie wiem czy dobry dział, z góry przepraszam. Zgubiłem kluczyk od golfa IV kombi 2004 rok. Udało mi się otworzyć maskę, próbowałem się dostać do środka poprzez bagażnik ale nici... ponieważ kluczyk się przekręca ale brak reakcji ze strony zamka. Próbowałem też pociągnąć za klamkę od środka ale niestety... auto jest uzbrojone. Naciśnięcie na przycisk od otwierania też guzik daje. Nie chciałbym wybijać szyby :). Może jakaś porada?

dodam że w drzwiach nie ma zamków.



XV2
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2363
Rejestracja: śr mar 28, 2007 12:10
Lokalizacja: B-wo
Kontakt:

Zgubiony kluczyk

Post autor: XV2 » pn wrz 24, 2012 22:33

Tylna mała szyba do wybicia. Koszt 30 zł


MK2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=451131

MK4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=546133

Montaż ESP http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=590914

Hubas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 16, 2010 22:41

Re: Zgubiony kluczyk

Post autor: Hubas » wt wrz 25, 2012 08:33

XV2 pisze:Tylna mała szyba do wybicia. Koszt 30 zł
Z tym że, wybicie tylnej małej szyby nic mi nie pomoże bo nie wejdę przez nią do środka a ciągnięcie za klamkę nic nie da.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Zgubiony kluczyk

Post autor: Qto » wt wrz 25, 2012 12:31

Hubas pisze:Zgubiony kluczyk
Hubas pisze:kluczyk się przekręca ale brak reakcji ze strony zamka
:chytry:

Na forum raczej nikt Ci nie podpowie jak zrobić włam do auta... są firmy zajmujące się awaryjnym otwieraniem aut, tylko z tymi ostrożnie...są tacy co przyjadą wybić szybę i skasują pieniądze - było kiedyś w TV



Hubas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 16, 2010 22:41

Re: Zgubiony kluczyk

Post autor: Hubas » wt wrz 25, 2012 13:13

Hubas pisze:Zgubiony kluczyk
Hubas pisze:kluczyk się przekręca ale brak reakcji ze strony zamka
:chytry:
[/quote]

Kluczyka nie mam od dobrego miesiąca, ale do tego zamka w tylnej klapie udało mi się dopasować, przekręca się ale brak reakcji ze strony zamka... chociaż mam wrażenie że klapa się zrobiła tak jakby nie domknięta, czego na pewno wcześniej nie było.
Qto pisze:Na forum raczej nikt Ci nie podpowie jak zrobić włam do auta... są firmy zajmujące się awaryjnym otwieraniem aut, tylko z tymi ostrożnie...są tacy co przyjadą wybić szybę i skasują pieniądze - było kiedyś w TV
W sumie całkiem logiczne że nie otrzymam pomocy, bo może to służyć do różnych celi. Mam jeszcze dwa pomysły. Jeżeli chodzi o bicie szyby, to własnie patrzyłem że idzie kupić używana za nie wielkie pieniądze więc jak nic nie zdziałam to zostanie mi wybicie.

W każdym razie dzięki za jakąkolwiek pomoc. :)



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8846
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Zgubiony kluczyk

Post autor: marcin7x5 » wt wrz 25, 2012 13:43

Zadzwoń na policję to ci dadza namiary na kogos kto ci otworzy autko. Ok 150 zl kosztuje taka przyjemność.



Hubas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw gru 16, 2010 22:41

Re: Zgubiony kluczyk

Post autor: Hubas » wt wrz 25, 2012 18:17

Dziękuję wszystkim za pomoc, udało mi się go otworzyć bez pomocy specjalistów oraz tłuczenia szyby :)). Po obmyśleniu sposobu zajęło to może 2 minuty.

Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
grelo1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt lip 07, 2006 13:00
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Zgubiony kluczyk

Post autor: grelo1 » sob lut 16, 2013 14:23

Podpinam się. Temat identyczny. Pacjent: Golf 4 1998

Chcę gdzieś podjechać, idę do auta, a tu kluczyka nie ma...masakra :shock: Przetrzepałem wszystko. Na szczęście klapa otwarta, więc do środka wejdę. Niestety przyciskiem od centralnego ZONK..to samo z klamkami. Koledzy...co dalej?? To był jedyny kluczyk, więc pewnie trzeba będzie dorobić na podstawie czegoś jak zamek (może od klamki?). Szukałem na forum, szukałem tez na innych stronach... problem w tym, że wszędzie temat albo niedokończony bez rozwiązania albo ludzie piszą, że trzeba wymienić cały zestaw zamków i stacyjkę i jeszcze sterownik w komputerze. To nie może chyba być już takie skomplikowane w dzisiejszych czasach... :rozpacz:

Gdzieś widziałem, że ktoś, bodajże kolega Sztomel, pisał o tym na jakimś forum ale posta znaleźć nie mogę. Napiszcie jeśli ktoś miał jakieś przeżycia i doświadczenia w temacie zamka i zgubionego ostatniego klucza możecie opisać. Czy ktoś z Was dorabiał/programował klucz do Golfa na podstawie zamka? Gdzie we Wrocławiu tanio można ogarnąć temat? Auta niestety nie da się zaciągnąć lawetą nigdzie, bo stoi w garażu podziemnym :-(

Pomocy!!


jest: AUDI C5 AFN+ i MK4 AJM
był: AUDI B6 AWX
był: Paseratti AVF w serii
był: MK4 TDI ASZ
był: Audi B5
był: 20 Jahre GTI TDI

...powoli do przodu. Teraz trochę szybciej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości