Jak zdjąć przedni zderzak ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marianski696
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 26, 2012 14:06
Lokalizacja: KRAKÓW !

Jak zdjąć przedni zderzak ?

Post autor: marianski696 » pt lip 27, 2012 17:38

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem golfa mk1 cabrio z 1992. Niestety golfik ma mankament, jego przedni zderzak jest puknięty i co za tym idzie opadnięty ... Tak naprawdę to skrzywione jest tylko lewe mocowanie ( taki bolec ) ale nie wiem jak odkręcić zderzak , wykręciłem te dwie śrubki które znajdują się pod maską i nie wiem co dalej. Niestety wszystko co robię ma miejsce na ulicy, więc jestem dość mocno ograniczony, ale mam nadzieje że pomożecie i nakierujecie mnie jakoś a ja wymacam i ogłoszę sukces . Pozdrawiam i z góry dzięki !!

Poniżej prezentuję zdjęcie :

Obrazek


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=496428" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
spirit77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: pt sie 04, 2006 04:35
Lokalizacja: WOR

Jak zdjąć przedni zderzak ?

Post autor: spirit77 » pt lip 27, 2012 20:56

Śrub mocujących zderzak masz 4 sztuki, po dwie na stronę. Dwie śruby bliżej kabiny są dobrze widoczne i je wykręciłeś, musisz wykręcić dwie pozostałe śruby zlokalizowane bardziej z przodu golfa.


Było: Scirocco GT II 91 RIP
Jest: Scirocco GT II 90
Jest: Scirocco 82

ObrazekObrazekObrazek

sakuls
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 18, 2012 19:30
Lokalizacja: Elbląg

Jak zdjąć przedni zderzak ?

Post autor: sakuls » wt lip 31, 2012 14:40

in chyba jest mocowany tak jak w mk 2/ a jesli tak to sa sruby od tyłu za belka,a z boku piwnieni sie trzymac na slizgach,a jesli chcesz wyjac razem z belka to musisz sie połozyc i odkracic śruby od doły,i prawdopodobnie trzymaja tez razem belke z poduszka od silnika jak dobrze pamietam.


moje mk2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=473271" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości