Problem z zamkiem w drzwiach

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ocelot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lip 23, 2010 09:16
Lokalizacja: płd.polska

Problem z zamkiem w drzwiach

Post autor: ocelot » śr kwie 11, 2012 09:26

Witam mam od tamtego roku problem z zamkiem w drzwiach przednich pasażera ,a mianowicie w tamtym roku w wakacje zepsuł mi się zamek i doznałem szoku bo ani od wewnątrz ani od zewnątrz nie dało się otworzyć samochodu w końcu znalazłem chłopaków którzy potrafią otworzyć drzwi bez uszkodzenia tapicerki :-) .Pojechałem do salonu kupiłem nowy zamek zamontowałem i myślałem ze problem się skończył ,ale tej zimy znowu zdarzyło się ze dwa razy tak że po otwarcie z pilota (zresztą zawsze otwieram z pilota) znowu zamek nie chciał się otworzyć ,pomyślałem że może to z powodu zimy i coś tam zamarzło ,ale ostatnio kilka dni temu temperatury już przecież są plusowe znowu zamek dał znać o sobie i się nie chciał otworzyć . Potem za dwa dni znowu ten sam problem ,tylko teraz jest tak że jak kilka razy nacisnę zamknij i otwórz na kluczyku to ten zamek puszcza i się otwiera . Kurcze może mi coś doradzicie co mam zrobić , a może to jest coś zwiazanego ze sterowaniem komputera .Może trzeba bylo by go podpiąć pod komputer i zobaczyć moze są jakieś błędy ze sterowaniem sam już nie wiem .Może ktoś coś doradzi zanim ten zamek znowu klęknie do reszty ?


---GOLF 5 PLUS---1.9TDI---BXE---

Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

Problem z zamkiem w drzwiach

Post autor: Pablo Corrado » śr kwie 11, 2012 14:40

Sprawdź co pokaże VCDS.
A tymczasem, na szybko możesz zerknąć czy w gumowej przelotce pomiędzy drzwiami a karoserią nie przełamały się kable.


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości