różne szyby w wersji 3d?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

krispoz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pn lut 22, 2010 11:17
Lokalizacja: Poznań

różne szyby w wersji 3d?

Post autor: krispoz » ndz sty 15, 2012 21:39

Potrzebuje pomocy w ustaleniu czy w Golfie MKII występowały dwa rodzaje szyb tylnych w wersji 3d. Kupiłem szyby do mojego syncro i niestety nie pasują. Długość dolnej krawędzi szyby jest dobra ale niestety górna krawędź szyby jest za krótka w stosunku do otworu na szybę w karoserii. Nie znalazłem informacji na ten temat na forum. Może ktoś z Was wie czy były różne wersje? Czy zmieniło się może coś w zależności od rocznika czy może ze względu na wersje Syncro? Czy przy okazji zmiany z podwójnej szyby w przednich drzwiach na pojedynczą zmieniła się też tylna szyba?



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Pilnie potrzebna pomoc szyby

Post autor: driVWer » śr sty 18, 2012 17:10

a może zakupiłeś szyby z jetty?


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Pilnie potrzebna pomoc -różne szyby w wersji 3d?

Post autor: marcinek84 » czw sty 19, 2012 19:19

Szukałem w ETCE i raczej szyba była jedna w golfie i jetta zwykłych i rally, country a przynajmniej nie ma rozróżnienia. Jedynie co znalazłem różnice to inne numery uszczelki golf/ jetta.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

różne szyby w wersji 3d?

Post autor: Qto » czw sty 19, 2012 22:48

Etka nic nie mówi o zmianach, może jest tak jak driVWer sugeruje - szyby od Jetty.
marcinek84 pisze:raczej szyba była jedna w golfie i jetta
no właśnie Jetta ma u góry węższą szybę
marcinek84 pisze:a przynajmniej nie ma rozróżnienia
Jest...osobno jest dla Jetty i osobno dla Golfa. W czterofurtkowych nie ma różnic, w dwu są.



krispoz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pn lut 22, 2010 11:17
Lokalizacja: Poznań

różne szyby w wersji 3d?

Post autor: krispoz » wt sty 24, 2012 12:29

Dzięki za odpowiedz. Okazało się jednak, że w dwóch różnych sklepach sprzedali mi przez pomyłkę szyby od Jetty. W takim razie będę miał na sprzedaż nową oryginalną VW szybę do jetty prawy tył.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości