zamiennik silnika wycieraczki tyl

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

zamiennik silnika wycieraczki tyl

Post autor: 2ass » ndz gru 18, 2011 22:56

Chce kupic silniczek tylnej wycieraczki, poniewaz w moim zniszczylo sie plastikowe kolko zebate. Probowalem to naprawiac, ale ten plastki jest tak twardy ze nic nie da sie z nim zrobic, przynajmniej z metod ktore ja probowalem. Niestac mnie na nowy oryginal, wiec posilkujac sie IC, znalazlem zamiennik o nazwie
LAUBER, lub na allegro http://allegro.pl/silniczek-wycieraczek ... 16857.html" onclick="window.open(this.href);return false; , czy ktos mial moze stycznos z w/w produktami ?



Awatar użytkownika
VWaldini81
LDZ
LDZ
Posty: 308
Rejestracja: śr lis 24, 2010 16:20
Lokalizacja: ŁDZ

zamiennik silnika wycieraczki tyl

Post autor: VWaldini81 » pn gru 19, 2011 16:47

Myślę, że spokojnie pochodzi jak i jeden tak i drugi silniczek. Tylnej wycieraczki nie używasz cały czas tylko sporadycznie, przednim silniczkiem mógłbyś się zamartwiać bardziej. A poza tym masz prawo do reklamacji gdyby się zepsuł. :hmm:


Obrazek

Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

Re: zamiennik silnika wycieraczki tyl

Post autor: 2ass » pn gru 19, 2011 22:12

VWaldini81 pisze:Myślę, że spokojnie pochodzi jak i jeden tak i drugi silniczek. Tylnej wycieraczki nie używasz cały czas tylko sporadycznie, przednim silniczkiem mógłbyś się zamartwiać bardziej. A poza tym masz prawo do reklamacji gdyby się zepsuł. :hmm:
Tez tak mysle, nie mniej moze ktos mial organoleptycznie zwiazek z ktoryms z w/w produktow.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości