Montaż kieszeni materiałowych + kopertówki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Montaż kieszeni materiałowych + kopertówki

Post autor: Mati44 » czw gru 01, 2011 13:48

Witam wiem że temat taki był przerabiany na forum milion razy :D lecz zawsze głównie chodziło o podłączanie kopertówek do instalacji.
Ja mam pytanko troszeczkę inne :grin: a mianowicie oryginalnie za kopertówką w boczku wycięty jest otwór na kostkę do podłączania kopertówki bez tego otworu nie da się założyć kieszeni i tutaj moje pytanie w jaki sposób najlepiej jest wyciąć w boczku taki właśnie otwór dodam że kupiłem kopertówki razem z boczkami od Vento 5 drzwi a ja mam MKIII 3 drzwi lecz dzięki temu wiem jak ten otwór ma wyglądać nie wiem tylko w jaki sposób najlepiej jest go wyciąć i czym go wyciąć myślałem o tapeciaku albo malutkim wierteł ku do drewna tak żeby było to jak najbardziej zbliżone do oryginału ma ktoś morze jakiś pomysł :grin:
PozdraVWiam



Awatar użytkownika
kuba_p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw lut 17, 2011 16:44
Lokalizacja: EL...LX

Montaż kieszeni materiałowych + kopertówki

Post autor: kuba_p » sob gru 03, 2011 17:22

Mati44 pisze:wycięty jest otwór na kostkę do podłączania kopertówki bez tego otworu nie da się założyć kieszeni
Gorzej jest niż myslisz . Bez tego otworu nie da się założyć kopertówki nie tylko kostki :-(
Jedyna rada przykręcić kieszenie bez kopertówek , przez otwór kopertówki zaznaczyć sobie ile trzeba wyciąć i tniemy . Czym ? Ostrym nożem , może być tapeciak .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości