Dioda w drzwiach kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ajm115km
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob maja 07, 2011 23:48

Dioda w drzwiach kierowcy

Post autor: ajm115km » pt lis 25, 2011 20:21

Przed rozbieraniem drzwi kierowcy działała. Podczas rozbierania były wypięte wszystkie kostki (od silniczka do szyb, lusterka, głośnik, oświetlenie otwartych drzwi). Z tego co mi wiadomo wypinanie tych kostek rejestrowane jest jako "bład sporadyczny". Moje zapytanie, czy po ponownym podpięciu bez usunięcia tych błędów może dioda nie migać? Nie rozlutowywałem jej. Kiedyś ja wymieniłem (być może nie potrzebnie) twierdząc że się spaliła. W miedzy czasie być może byłem gdzieś podpinany do komputera i błedy były usuwane. Rozlutowałem ją (do tej nowej dolutowałem dłuższy kabel bym mógłmanewrować przez odkręcenie tylko 3 śrubek i odczepienie tapicerki tylko od spodu drzwi- wykluczając jej czasochłonne zdejmowanie w całości). Po przelutowaniu dalej nie mruga. Podpiołem baterie paluszka 1.5V nie swieci 2 paluszki 3V nie świeci. Przed zamówieniem nowej chce zaczerpnąć info czy wykasowanie tych błedów ma znaczenie na jej ożycie.



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

Dioda w drzwiach kierowcy AWARIA

Post autor: Pablo Corrado » pt lis 25, 2011 22:40

Błędy nie maja wpływu na miganie diody.


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

ajm115km
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob maja 07, 2011 23:48

Dioda w drzwiach kierowcy

Post autor: ajm115km » pt lis 25, 2011 23:08

Tylko wytłumaczmy ten fakt tym że przestała mrygać po porozpinaniu wszystkich kostek w drzwiach. Jej nie ruszałem jest na tyle długi kabel że mogę spokojnie zanieśćtapicerke obok drzwi hahahah.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 15 gości