jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mara_010
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 763
Rejestracja: pt sty 29, 2010 19:42
Lokalizacja: SuVA(G)łki BIEGUN
Kontakt:

jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Post autor: mara_010 » sob lis 19, 2011 18:03

Witam mam pytanie jak jest przymocowany mieszek/ osłona recznego w wysokim tunelu od vento?
Mam tylko samą osłone z blaszka i zastanawiam się jak był przymocowany mieszek od recznego. mógłby mi ktoś zrobić zdjęcie jak to u niego wygląda??
Pozdrawiam


Ruda jest moja :) Zapraszam do tematu :

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=481691

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Post autor: Paweł Marek » sob lis 19, 2011 22:56

Oryginalny mieszek jest mocowany do osłony za pomocą plastyku w kształcie otworu na mieszek który jest "przyspawany" od spodu i przytrzymuje brzeg mieszka, trochę ciężko mi to opisać fotki ci nie zrobię bo zmieniłem mieszek i przymocowałem go używając tego starego plastykowego mocowania które oderwałem i użyłem kilku metalowych rozpórek żeby trzymały plastyk nie wadząc o dźwignię ręcznego. O jaką blaszkę ci chodzi może sam daj fotki.
Czy chodzi ci o sam mieszek czy całość jak umocować czyli osłona z mieszkiem


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
mara_010
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 763
Rejestracja: pt sty 29, 2010 19:42
Lokalizacja: SuVA(G)łki BIEGUN
Kontakt:

jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Post autor: mara_010 » ndz lis 20, 2011 00:02

Ja dostałem tunel i blache do przymocowania go do budy teraz musze kupic na allegro osłonę recznego i pytam jak mam ją przymocować ponieważ nie mam tego plastiku ktory trzyma ta osłonę(mieszek) recznego i czy ktoś zna jeszcze jakiś sposób jak można to przymocować? bo nie mam pojęcia jak to ugryźć :panna:


Ruda jest moja :) Zapraszam do tematu :

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=481691

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 20, 2011 18:32

mara_010, może jednak daj fotki, mam Vento ale sorki nie mogę zajarzyć o co ci chodzi. Jaki osobny plastyk do mieszka?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
mara_010
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 763
Rejestracja: pt sty 29, 2010 19:42
Lokalizacja: SuVA(G)łki BIEGUN
Kontakt:

jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Post autor: mara_010 » ndz lis 20, 2011 20:03

chodzi mi o takie coś Obrazek tego plastiku mi brakuje oraz mieszka mieszek to nie problem bo i tak musze kupic ale jak zastapiec ten plastik zeby zamocowac mieszek do tunelu


Ruda jest moja :) Zapraszam do tematu :

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=481691

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

jak jest przymocowany osłona recznego do wysokiego tunelu

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 20, 2011 22:30

no to właśnie o tym pisałem w pierwszym poście, ten plastyk jest przyspawany (przytopiony od dołu) wokół otworu w tunelu, jeśli go tam masz to ostrożnie wyrwij podcinając spawy , jeśli nie, wytnij z blachy coś podobnego, i jeśli na brzegach blaszki zostawisz co kawałek wypustki (ząbki) - to przy wciskaniu od dołu zablokuje się ona w tunelu i utrzyma mieszek na miejscu. Blacha musi być z 0.7-0.8 mm jak na pokrycia dachów ocynkowana. A mieszek do blaszki przyszyj robiąc co centymetr dwa małe otworki na nić. Ja mam jeszcze trochę inaczej zrobione, ale zmieniając mieszek na taki z allegro (bardzo trwały i ładny zresztą) uratowałem ten plastyk.
Ostatecznie możesz próbować tylko wkleić mieszek w tunel ale nie umiem ci napisać jakiego kleju użyć żeby trzymał się plastyku tunelu i skóry mieszka. Odpowiedni klej załatwiłby tu sprawę bez kłopotu


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości