Po zderzeniu z sarną maska siedzi krzywo.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
JacekB
let it green.
let it green.
Posty: 780
Rejestracja: śr mar 09, 2011 14:57
Lokalizacja: DPL

Po zderzeniu z sarną maska siedzi krzywo.

Post autor: JacekB » śr lis 02, 2011 11:51

Witam.
Miałem spotkanie z sarną, uszkodziłem lampę i cały przedni zderzak, Mam już wszystkie części i dzisiaj planuję odwieźć auto do lakierowania. Wszystkie blachy są całe, nie pokrzywione itd. Jednak maska jest lekko uniesiona i przesunięta w prawą stronę tak, że nie pokrywa się ze znaczkiem.

Może mi ktoś napisać co mogło się stać? cW moim odczuciu doszło do pozaginania zawiasów maski. Nowe oryginalne na allegro to koszt ok 20zł/szt więc nie tak źle, mam nadzieję, że to właśnie w nich jest pies pogrzebany. Napiszcie co mogłoby innego się stać bo nie wiem czy zamawiać zawiasy maski.

pozdrawiam


Obrazek

Kupię:
- fotele 5d recaro lub półkubły czarno-białe
- dystanse przelotowe 20mm 5x100 z śrubami

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Po zderzeniu z sarną maska siedzi krzywo.

Post autor: skaktus » śr lis 02, 2011 13:15

Niestety nikt ci nie powie co jest krzywe bo trzeba mieć maskę koło siebie żeby to sprawdzić. Oczywiście mogą to być zawiasy, ich mocowanie lub wszystko co mogło się pokrzywić przy zderzeniu. Jak możesz sprawdź zawiasy / porownaj z nowymi i wtedy zdobędziesz odpowiedź. Jako że lakiernik to często również blacharz, pogadaj z nim i razem coś wykombinujecie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości