demontaż podsufitki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

standardowyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 16:15

demontaż podsufitki

Post autor: standardowyy » pt paź 14, 2011 13:46

Witam!
Szukam juz od pół godziny tu na forum jakiegoś fotoporadnika jak zdemontować podsufitke w moim MK4 i poległem;] Prosiłbym o jakiś link z góry dzięki:)



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

demontaż podsufitki

Post autor: Waqa » pt paź 14, 2011 15:31

Qto pisze:przednie słupki są wciskane, środkowe na dole też...przed zdjęciem górnej części odkręcasz pasy kluczem 17, tylne też wciskane plus odkręcenia pasów na klucz 17 i jak dobrze pamiętam dwie nakrętki 10 pod parapetami
lampka środkowa...zdejmujesz klosz, odkręcasz dwie śrubki i delikatnie podważając wyciągasz lampkę...pozostałe lampki podważasz od boku i wychodzą...odpinasz wtyczki i tyle
słoneczniki...śrubki krzyżak...po odkręceniu odpinasz wtyczki i tyle
rączki, uchwyty czy jak to tam nazwać...na śrubki krzyżak
listwa z tyłu przy klapie bagażnika jest wciskana...
Po odkręceniu wszystkiego odchylasz uszczelki wzdłuż auta i delikatnie wyciągasz całą podsufitkę...
to tak w skrócie... :bigok:


lepiej musisz szukać :jezor:
a tu masz całego posta http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=423267" onclick="window.open(this.href);return false;



standardowyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 16:15

demontaż podsufitki

Post autor: standardowyy » pt paź 14, 2011 16:55

to czytałem, ale liczyłem na jakieś zdjęcia bo boje sie że coś uszkodze. Nigdy takim czymś się nie zajmowałem, a żaden tapicer w moim mieście nie chcę się tego podjąć.. w d***** im się poprzewracało... ;]



karol_vw
Grupa Podlasie
Grupa Podlasie
Posty: 463
Rejestracja: ndz sie 01, 2010 23:27
Lokalizacja: Białystok

demontaż podsufitki

Post autor: karol_vw » ndz paź 16, 2011 13:26

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1312975" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości