Mechanizmy obuszczania szyb elekt z SEata Cordoba do mk3

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

hadamian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:54
Lokalizacja: Jarosław

Mechanizmy obuszczania szyb elekt z SEata Cordoba do mk3

Post autor: hadamian » sob wrz 03, 2011 12:14

Witam dostałem dwa mechanizmy elektryczne kompletne z seata cordoba i mma pytanie czy podejda do golfa III. Albo tez myslałem ze kupił by prowadniki same a silniczki przełozył? Prosze o jaka kolwiek pomoc ps. posiadam tez z srata toledoale z tego co czytałem to nie podejda.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Mechanizmy obuszczania szyb elekt z SEata Cordoba do mk3

Post autor: Paweł Marek » sob wrz 03, 2011 20:44

Nie za bardzo to widzę mk3 na przód potrzebuje dwie prowadnice nie jedną, nawet gdybyś to się uparł podłączyć to pewnie musiałbyś kupić zamienniki mechanimu przednich drzwi po ok 8 dych i dopiero kombinowac z przełożeniem samego silniczka to już przestaje być opłacalne bo mechanizmy do mk3 po 140 kupisz


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

hadamian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:54
Lokalizacja: Jarosław

Mechanizmy obuszczania szyb elekt z SEata Cordoba do mk3

Post autor: hadamian » sob wrz 03, 2011 23:09

ale własnie ze mam przednie na dwa prowadniki z Cordoby bo z Toledo jest jedno ramie ze tak napisze



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Mechanizmy obuszczania szyb elekt z SEata Cordoba do mk3

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 04, 2011 11:44

aj pomyliłem z Toledo, ale nie pomogę trzeba by przymierzyc zapewne coś nie będzie pasować ale jesli to tylka kwestia przespawania uchwytów na śruby to mozna próbować. Własnych doświadczeń mi brak w tej sprawie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości