Lokalizacja przecieku- zlokalizowane.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Grzesiek75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 18:55
Lokalizacja: podbeskidzie
Kontakt:

Lokalizacja przecieku- zlokalizowane.

Post autor: Grzesiek75 » pn sie 29, 2011 20:01

Mam problem z moim przeciekającym mk3 (kiedyś po kolizji). Miejsce skraplania wody pokazane na foto. Ja sprawdziłem i uszczelniłem podszybie (całe korytko tam gdzie wycieraczki- przelotki linek, obudowa filtra kabinowego na silikonie), szyba przednia pewna nie cieknie tak samo jak szyberdach i odwodnienia z drzwi. Wyciek ewidentnie w kabinie, strona kierowcy na połączeniu ściany grodziowej z bokiem. Woda skrapla się jak strumień skierowany jest w okolice zawiasu maski-końcówki błotnika, wyciek nie następuje od razu, efekt jakby woda się gdzieś zbierała i po przekroczeniu jakiegoś poziomu skapywała do wnętrza. Od dołu, po ściągnięciu nadkola zakonserwowałem cały słupek A bez rezultatu.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Grzesiek75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 18:55
Lokalizacja: podbeskidzie
Kontakt:

Re: Lokalizacja przecieku- zlokalizowane.

Post autor: Grzesiek75 » śr sie 31, 2011 19:47

Przeciek zlokalizowany. Okazało się, że wypadkowa przeszłość auta i niefachowa naprawa dały nieźle popalić. Winowajcą okazała się popękana masa uszczelniająca łączenia zawiasów maski do nadwozia. Po zeskrobaniu widać dokładnie ową dziurę. Jutro zaklejam to: no właśnie czym??? Silikon, klej do szyb, czy może polecacie coś innego waszym zdanie lepszego?!

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości