"trójkat" tylnych szyb.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

prytfr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: śr lip 06, 2011 21:45

"trójkat" tylnych szyb.

Post autor: prytfr » sob lip 30, 2011 10:50

Witam! Mam pytanie odnośnie trójkątów przy tylnych drzwiach kolo szyb. Strasznie mi zardzewiały próbowałem je wyczyścić i pomalować ale tylko na chwile to pomogło :/ .Ale przypadkiem oglądając na allegro golfy zobaczyłem ze jedne maja ten element inne nie.Czy można to poprostu wymontować? zęby było bez tego. Czy tylko wymienić ile to kosztuje, jak fachowo się nazywa i gdzie to można dostać ?, Najlepiej opis albo jakieś foto wymiany.
Z góry dzięki. :-)



zikr6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 20:52
Lokalizacja: lubuskie

"trójkat" tylnych szyb.

Post autor: zikr6 » sob lip 30, 2011 11:29

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=200054" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
wojtasb-1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn maja 04, 2009 17:31
Lokalizacja: Polska

"trójkat" tylnych szyb.

Post autor: wojtasb-1987 » ndz lip 31, 2011 11:34

Strasznie mi zardzewiały próbowałem je wyczyścić i pomalować ale tylko na chwile to pomogło
Widocznie nie zrobiłeś tego dokładnie. Ja u siebie malowałem jakieś dwa lata temu i wyglądają jak nowe.
Wyjąłem trójkąt z drzwi zdemontowałem ten biały plastik wyszlifowałem dokładnie do gołego metalu, potem odtłuściłem powierzchnie, warstwa podkładu, trzy cienkie warstwy farby, i na koniec dwie cienkie lakieru bezbarwnego.



Zablokowany

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości