Progi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kaju93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 20:49

Progi

Post autor: Kaju93 » pn lip 18, 2011 19:05

Witam wszystkich. Dzis postanowiem cos zrobic z moim golfem a mianowice z progami-do polowy dobre,natomiast od polowy do przodu auta to jedna wielka tragedia,cale przegnite i dzis po rozmowie z blacharzem,powiedzial,ze zrobi to za 600zl wraz progami,lecz ja postanowilem poszukac oszczednosci i zaproponowalem,ze wszystko juz sobie sam zakonserwuje i niech odda mi tylko samochod z progami w surowym stanie opuszczajac przy tym cene o 100zl.Teraz pytanie czy warto wgl dolozyc te 100zl i niech robi juz to czy poprostu wszystkie srodki mnie wiecej pochlona? i jak wgl zakonserwowac te surowe progi jakims barankiem itp?. Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam za brak polskich znakow.



Awatar użytkownika
mishabest
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: czw mar 26, 2009 18:29
Lokalizacja: kraków

Progi

Post autor: mishabest » pn lip 18, 2011 21:32

Myślę że jeżeli gość ma dobrą opinię to za 100 zł nie ma się co bawić, Chyba że masz kompresor i pistolet do konserwacji.


Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae

michao
...
...
Posty: 446
Rejestracja: wt paź 21, 2008 11:34
Lokalizacja: Lubelskie

Progi

Post autor: michao » pn lip 18, 2011 21:44

Mi za 600 zl w moim starym golfie 2 mechanik wspawal 2 progi, poprawił przy okazji blotnik, podspawal podłoge a progi nie dosc co zakonserwowal to całoscia polozyl na nich lakier po calej operacji progi byly ladniejsze niz caly samochod.
Na te 600 zl składało sie
-robocizna
-2 progi
-lakier
- i jakies inne *#cenzura#*
Jezeli Twoj mechanior zrobi Ci to wszystko co mi wyzej to sie oplaca i nie oszczedzal bym tu 100 zl skoro gosc ma fach w reku.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 40 gości