Twarda, miekka decha a efekt???

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: biercok mkII » czw kwie 28, 2011 22:57

Witam. Nie wiedzialem jak to ujac w temacie ale teraz napisze. Mam twarda deche i trzeszczy to ze hej nie slychac jej tylko jak radia slucham i to glosno. Podokrecalem wszystko co trzeba ale malo to dalo. Zamierzam sie wymienic na miekka ale mam pewne watpliwosci. I chcialem sie Was poradzic. Czy ta miekka decha wogole nie trzeszczy? Jak wymienie to bede zadowolony w 100proc? Bo nie wiem czy wogole jest sens pakowac hajs w miekka dlatego pytam. Z gory fnx za odpowiedzi. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
tomek mk2 BDE
sex cylinder
sex cylinder
Posty: 527
Rejestracja: śr cze 16, 2010 22:06
Lokalizacja: Głomno

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: tomek mk2 BDE » czw kwie 28, 2011 23:35

twarda deska trzeszczy i cala lata jak by miala zaraz odpasc szczegolnie gdy sie jedze po bruku i to jeszcze na sportowym zawiasie. uzytkownicy golfa2 znaja ten bol, a dzeje sie tak dlatgo ze w kazdej jednej twardej desce wylamuja sie te dwa glowne uchwyty na podszybiu. rozebralem juz tyle golfow i nie spotkalem sie zeby w ktoryms byly cale. a miekka decha ma te uchwyty metalowe, nie wylamuja sie, trzyma sie o niebo lepiej i napweno lepiej wyglada :pub:



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: biercok mkII » pt kwie 29, 2011 23:26

Czekam na dalsze posty dotyczace tematu, bo jak narazie to nic nie wiem. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: J.B.S. » ndz maja 01, 2011 23:20

Na pewno jest ciszej z miekką deską ,ale ona sama nie załatwia wszystkich problemów z trzeszczeniem.Wszystko zależy jak to jest zmontowane czy wszystkie śrubki są dokręcone itd.
dzeje sie tak dlatgo ze w kazdej jednej twardej desce wylamuja sie te dwa glowne uchwyty na podszybiu
To prawda.
Ja u siebie wymieniłem na miękką deskę i nie żałuję.Po zdjęciu deski wykleiłem jeszcze ścianę grodziową takimi matami
http://allegro.pl/app-maty-wygluszajace ... 24078.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Teraz jest bajka :helm:



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: biercok mkII » pn maja 02, 2011 00:14

Dzieki koledzy. Czyli wszystko jasne. Teraz tylko poszukac jakiej fajnej dechy. Dzieki za link do mat napewno sie przyda. Temat do zamkniecia. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: grandi » pn maja 02, 2011 00:19

Ja mam diesla i zima byla maskra jesli chodzi o trzaski. Uchwyty wyrwalem jak montowalem radio dvd i wciskalem na sile.

Twarda deska jest plastikowa miekka drewniana pokryta skora . 6 h godzin pracy na spokojnie u mnie w pracy.

Trzasków brak jestem zadowolony


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

hejfranekkk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt sty 07, 2011 23:22

Re: Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: hejfranekkk » pn maja 02, 2011 09:21

Każdą dechę najlepiej oklejać matami bo wtedy jest pewność na 100%, że nie będzie trzaskać.




______________
bank of new york
Ostatnio zmieniony pn maja 09, 2011 18:28 przez hejfranekkk, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: tom33k » pn maja 02, 2011 14:35

ogólnie jak zamontujesz miękka dechę to na pewno będzie ciszej . mi twarda decha cała latała i trzeszczała bo wyrwały mi sie górne mocowania,jednakże nie wymieniałem deski na inna tylko w dwóch odpowiednich miejscach przewierciłem deske na wylot i za pomocą długich śrub przykręciłem ją do karoserii. Efekt nawet niezły jak dla mnie jest dość cicho (nie mówię oczywiście o jeździe po bruku) .



Awatar użytkownika
rafus
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 584
Rejestracja: pn maja 26, 2008 21:39
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna TSK
Kontakt:

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: rafus » sob maja 07, 2011 14:00

ja zmieniałem z twardej na miętką:) i normalnie jak ręką odioł, zadnych trzasków



Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: specWROC » czw lis 03, 2011 01:02

ja nie mam czasu na wymianę deski a także nie umiem tego zrobić. u mnie też lata od dziur te zawiasy popękały i ja coś zawsze podkładałem w rogach w miejscach mocowania głośników po prawej i po lewej a teraz myślę żeby wpuścić tam pianki takiej zwykłej montażowej, myślicie że to coś da?



Awatar użytkownika
lukaszbe18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 09, 2011 11:45

Twarda, miekka decha a efekt???

Post autor: lukaszbe18 » pt lis 04, 2011 11:35

specWROC, pianka nisko prężna powinna to ładnie trzymać ale powiem Ci tak jeżeli tam popsikasz to musisz się z tym liczyć że ta pianka jeszcze urośnie i się rozpręży ale na drugi dzień dam sobie głowę odciąć że nie ruszysz deski, po prostu będzie mocno trzymała :P Nie praktykowałem z pianką w autach ale przy montażu okien i usadowianiu rur pcv i innych wiem coś na ten temat :] tylko psikaj w takie miejsca gdzie ta pianka będzie się miała czego trzymać nie w powietrzu :P pozdro.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości