Problem z Dokładką Zderzaka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

NewVanRos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob sie 28, 2010 18:24
Lokalizacja: FZG

Problem z Dokładką Zderzaka

Post autor: NewVanRos » sob mar 05, 2011 18:02

Witam mam pytanie, w pewnym sensie banalne,męcze sie juz kilka godzin, ale za nic nie moge sobie poradzic ze sciagnieciem dokładki ze zderzaka, jest za bardzo twarda,mimo ze zaciski zabezpieczające są juz wciśniete to ona i tak nie chce wyjsc, jak to naklepiej sciagnac najpierw boki pozniej środek ? Pytam, bo nie chce powyrywać nic ze zderzaka, co by mogło sie przydac pozniej, Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z Dokładką Zderzaka

Post autor: Paweł Marek » sob mar 05, 2011 18:34

to jest bardzo wytrzymałe nic nie urwiesz, mozesz zaczac od dowolnej strony ale podwazaj po kolei zatrzaski od spodu czymś cienkim, a wstepnie upewnij sie czy dokładki ktoś nie przykręcił wkrętami bo miała uszkodzone zaczepy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Problem z Dokładką Zderzaka

Post autor: Haki » sob mar 05, 2011 18:36

Zawsze zaczynałem je ściągać od jednej strony - idąc dalej - wypychając zaciski .... nigdy nie miałem z tym problemów by nie chciało wyjść... może wszystko jest po zimie brudne i stąd problemy .

Psiknij na każdy zatrzask trochę WD lub innego ustrojstwa ,,, i wyjdzie bez problemów .


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości