delemat z klamkami

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

asderty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: wt gru 21, 2010 17:41
Lokalizacja: Pozezdrze

delemat z klamkami

Post autor: asderty » śr lut 16, 2011 18:15

Witam panowie (nie wiem czy dobry dział) mam problem z wyborem klamek do golf II na allegro jest ich trochę ale to większość jakieś zamienniki no name co o nich sadzicie? Może polecacie klamki jakiejś firmy które wytrzymają trochę czasu w jakiejś rozsądnej cenie. Pozdrawiam



mariusz33
Forum Master
Forum Master
Posty: 1201
Rejestracja: śr gru 02, 2009 16:19
Lokalizacja: Borzychy

Re: delemat z klamkami

Post autor: mariusz33 » śr lut 16, 2011 22:33

Witam stala bolaczka .Ja kupilem podroby po 12 zeta oczywiscie po 3 miesiacach si rozpadly.Przelozylem z nich sprezynki do starych ori i jest ok.najlepiej na szrocie chociaz coraz ciezej dostac.


Mariusz

asderty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: wt gru 21, 2010 17:41
Lokalizacja: Pozezdrze

delemat z klamkami

Post autor: asderty » czw lut 17, 2011 01:24

no właśnie 3 już u siebie w okolicy sprawdziłem i nie maja jutro sprawdzę kolejne 2 :P



Awatar użytkownika
juro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 15:32
Lokalizacja: Żębocin, KrakóVW
Kontakt:

delemat z klamkami

Post autor: juro » czw lut 17, 2011 11:14

Każdy zamiennik to zamiennik nie da rady żeby wytrzymał tyle co oryginał, kup na szrocie starą tylko ori przełóż bębenek z zamka i po sprawie, będzie śmigać dalej.



Awatar użytkownika
golfista_1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: wt sty 04, 2011 11:54
Lokalizacja: Myszków

delemat z klamkami

Post autor: golfista_1993 » czw lut 17, 2011 11:19

Witam !! Ja u siebie miałem pewien problem z klamką (oryginalną), pękł ten wkład w środku i klamka odstawała, jak się jakoś docisnęło to jakoś się otworzyło Drzwi :grin: Postanowiłem to sklejić kropelką na czas kiedy nie kupie czegoś innego... Po około tygodniu pękła klamka na amen... Zamówiłem taką klameczkę http://allegro.pl/vw-golf-ii-2-84-91-kl ... ml#gallery" onclick="window.open(this.href);return false; << I szczerze mówiąc nie narzekam. Co prawda te uszczelki które są między drzwiami a klamką za h... nie pasują ale jakoś je włożyłem i jest ok.

Ogólnie zamienników nie polecam, ale jak będzie się pamiętało aby nie szarpać, wieszać się itd na tej klamce to będzie dłuuugo żyła :bigok:


Pozdrawiam !



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

delemat z klamkami

Post autor: Hankie » sob lut 19, 2011 20:48

Ogólnie zamienników nie polecam, ale jak będzie się pamiętało aby nie szarpać, wieszać się itd na tej klamce to będzie dłuuugo żyła
Niby tak, ale też jestem ofiarą zamiennika - niby trzyma, ale chromik i uszczelkę odnowiłem i wstawiłem ze starej zniszczonej, bo te dołączone NIE PASOWAŁY ZBYT DOKŁADNIE... No nawet otwiera się ją jakoś inaczej niż ori, a zamontowana starannie... Osoby nieobyte ze starszymi autami mają problem :wink:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
golfista_1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: wt sty 04, 2011 11:54
Lokalizacja: Myszków

delemat z klamkami

Post autor: golfista_1993 » ndz lut 20, 2011 17:35

Hankie Ja niestety nie miałem w starej klamce tego chromu więc musiałem pozostać przy zamienniku... Przy montowaniu zamiennika dociskałem klamkę w stronę drzwi aby lepiej spasowała, ale potem zauważyłem że się jakoś dziwnie otwiera, pociągam palcem za ten mały uchwyt i otwiera drzwi z takim dziwnym ''przeskokiem'' że w połowie muszę mocniej pociągnąć palcem i się otwiera... Po drugiej stronie mam stary ale Bardzo dobry oryginał i tego niema... Rozkręciłem ten zamiennik i dałem troszeczkę smaru, ale tylko troszeczkę i na sucho się pobawiłem tym mechanizmem w rękach :grin: Następnie założyłem na drzwi ale już nie dociskając klamki do drzwi... Trzymałem lekko palcem i wkręcałem dwie śrubki. I co się okazało ? Już śmiga elegancko :grin: Najmniejszym paluszkiem można otwierać :grin:


Pozdrawiam !



asderty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: wt gru 21, 2010 17:41
Lokalizacja: Pozezdrze

delemat z klamkami

Post autor: asderty » pn lut 21, 2011 16:03

Dzieki koledzy za odpowiedz i rady zamówiłem z allegro zamiennik czekam aż przyjdzie i zastosuje się do waszych rad. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości