wyrobiana śruba

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wiatruxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 15:59
Lokalizacja: opoczno

wyrobiana śruba

Post autor: wiatruxxx » czw lut 10, 2011 19:40

witam.moj problem dotyczy zamka od strony kierowcy .wiem jak wyjac wiem jak naprawic bo robilem juz to od strony pasazera ale niestety proces naprawy zatrzymal sie na probie przekrecenia śruby bebenka zamka .ktos a mianowicie poprzedni wlasciciel musial sie sporo nameczyc i jak sadze nie takim kluczem jak trzeba by zrobic zamiast gnazda torx gniazdo na okragly klucz :banghead: torx 20 obraca sie torx 25 nie wchodzi dojscia na punktak nie ma by moze choc ja puknac by sie przekrecila naprawde wyczerpaly mi sie juz wszelkie mozliwe pomysly. Moze ktos z was ma jakis pomysl propozycje by wreszcie wykrecic ta srobe i zmienic zamek z gory dziekuje za pomoc



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

wyrobiana śruba

Post autor: wojtas46 » czw lut 10, 2011 20:37

Nawierć wiertlem , następnie delikatnie wbij w otwór jakiś szpikulec (np. trójkątny pilnik) i próbuj odkręcać



zikr6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 20:52
Lokalizacja: lubuskie

wyrobiana śruba

Post autor: zikr6 » czw lut 10, 2011 21:26

wojtas46 pisze:Nawierć wiertlem , następnie delikatnie wbij w otwór jakiś szpikulec (np. trójkątny pilnik) i próbuj odkręcać
Dokładnie ja tak zrobiłem,wywierciłem 2 dziury zaraz koło wgłębienia na torx wiertłem 1,2 i odkręciłem płaskim śrubokrętem Obrazek mniej więcej coś takiego



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości