centralny zamek nie zamyka całkiem drzwi pasażera

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

barbie440
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 09, 2009 20:36
Lokalizacja: wrocław

centralny zamek nie zamyka całkiem drzwi pasażera

Post autor: barbie440 » sob lut 05, 2011 20:54

Witam. Oto problem:

Zamykając kluczykiem drzwi kierowcy, centralny próbuje zamknąć drzwi pasażera ale nie udaje mu się to do końca. Przycisk w drzwiach chowa się trochę, po czym się cofa i drzwi zostają otwarte. Gdy robię to przy otwartych drzwiach pasażera, przycisk chowa się cały. Wygląda jakby centralny nie miał siły zaryglować tych drzwi jeśli są zatrzaśnięte. Proszę o poradę. Dodam, że czasem się zamykają całkiem, ale to rzadkość. Niedawno odkryłem, że jak przycisne drzwi to zamyka się ok.
Ostatnio zmieniony ndz lut 06, 2011 20:21 przez barbie440, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

centralny zamek nie zamyka całkiem drzwi pasażera

Post autor: guziolek » ndz lut 06, 2011 14:21

Zimne luty w zamku?



barbie440
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 09, 2009 20:36
Lokalizacja: wrocław

centralny zamek nie zamyka całkiem drzwi pasażera

Post autor: barbie440 » śr lut 09, 2011 11:19

Ale jak docisnę drzwi to się wtedy zamyka z kluczyka. Może drzwi są przemieszczone i dlatego nie chce się zamknąć dobrze.



xxxpablo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 28, 2011 12:24

centralny zamek nie zamyka całkiem drzwi pasażera

Post autor: xxxpablo » śr mar 16, 2011 22:23

Mam podobny problem. Mianowicie jak przekręcę kluczyk, to bolec chowa się, a potem wysuwa do połowy i drzwi nie zamykają się. Tak samo jest jak otwieram, bolec wysuwa się tylko troszkę i muszę go palcami wyciągnąć żeby otworzyć drzwi. Mechanik powiedział, że trzeba wyregulować siłownik ale jak na moje oko g... to pomoże, bo trzy bolce są na sztywno i żadnego nie da się wcisnąć ani wyciągnąć palcami tylko ten jeden.

Naprawa pewnie wymaga wymiany siłownika a nie regulacji. Jak będzie cieplej to rozkręcę i napiszę



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 12 gości