słabo grzeje golf 6

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grzegorz65_sc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 22:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

słabo grzeje golf 6

Post autor: grzegorz65_sc » pn sty 31, 2011 17:47

proszę mi poradzić co mam zrobić żeby w moim golfie szybciej było ciepło ,wiem ktoś powie że mam podgrzewane fotele ale mnie chodzi o dziecko które przewożę z tyłu i muszę jechać z 10 minut żeby było ciepło w samochodzie ,czytałem kiedyś żeby zasłonić chłodnicę ale mówią niektórzy żeby tego nie robić pomóżcie ,pozdrawiam Grzesiek



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

słabo grzeje golf 6

Post autor: Paweł Marek » pn sty 31, 2011 21:39

Webasto, elektryczne podgrzewania płynu chłodzącego i/lub wnętrza , ciepły garaż, a najlepiej pogodzić się zwłaszcza jeśli to diesel i cieplej dziecko ubierać nic mu nie będzie


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

słabo grzeje golf 6

Post autor: Hankie » pn sty 31, 2011 22:28

Żadnego kartonu! Kolega mówi o swojej 'szóstce' a ja w swojej dwójce '90 żadnego kartonu nie używam, układ w pełni sprawny, więc nie narzekam. 10 minut to nie jest zły czas, poza tym istnieją właśnie ww. systemy niezależnego ogrzewania. W golfie VI kartonik bym sobie odpuścił...


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

grzegorz65_sc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 22:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

słabo grzeje golf 6

Post autor: grzegorz65_sc » wt lut 01, 2011 20:22

to jest benzyna garaż odpada webasto :nie wiem czy na gwarancji można coś dokładać ale myślałem że ktoś mi pomoże i miał podobne problemy , chyba że to jest normalne zachowanie w vw ja tego nie wiem bo to mój pierwszy vw .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości