tlumik koncowy i problem z listwą progową

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pakob
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: śr cze 01, 2005 14:10

tlumik koncowy i problem z listwą progową

Post autor: pakob » sob sty 22, 2011 01:15

1/Witajcie dziś zgnił do reszty tłumik końcowy w Vw golf III Gti Edition 2.0 AGG/1997r.Mam 2 rurkę i nigdzie nie mogę znaleźć nowego tłumika.Jesli chodzi o wzór tłumika to najpewniejszy byłby WALKER bo na rysunku wygląda identycznie.Sprzedawcy w różnych serwisach proponują ASMET ale on ma 2 końcówki skierowane w dół jak w dieslach a ja mam prosto (to GTI :hmm: ) Myślę nad ULTEREM dedykowanym do GTI 2.0 ale nie wiem czy mi głowa nie odleci od tego basu.BOSAL z kolei w swoim katalogu tak miesza ,że w końcu nie wiem czy tłumik 233 731 ma 2 rury prosto czy w dół.A oryginał w VW -uwaga trzymajcie sie 1380 złChyba ich całkiem po.........Co radzicie
2/ Jak są zamocowane listwy progowe -te wewnątrz auta-były sciągane przez blacharza przy robocie progu i teraz latają jak Żyd po pustym sklepie-one chyba są na wcisk do takich blaszek ale nie jestem pewien wiec pomóżcie Pozdro



lashloo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt cze 16, 2009 13:12
Lokalizacja: myślenice

tlumik koncowy i problem z listwą progową

Post autor: lashloo » pt sty 28, 2011 01:30

do progu przykleja się taka listwę do której montuje się dokładki przednia i tylna na to przychodzi jeszcze listwa maskująca + dwa narożniki co do rury mam założoną od diesla (nie widzę różnicy mocy ani dźwięku ) a jak nie pasują 2 końcówki skierowane w dół to śmiało można obciąć mała szlifierka kątową (tzw.boschem lub fleksem )



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości