podłoga pod dywanikami

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

borsodi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt sty 11, 2011 00:38

podłoga pod dywanikami

Post autor: borsodi » pt sty 21, 2011 23:15

Witam,
jestem ciekaw czy w goflie Iv z tyłu w przestrzeni pasazera pod nogami symetrycznie podniesiona podłoga tak jakby dwie góreczki zarówno z lewej strony samochodu jak i z prawej sa fabryczne? Od dolu niczego nie widac co mogloby wskazywac ze cos bylo uderzone lub cokolwiek. Czy ktos wie czy tak ma byc albo kto cos tam zamontowal? Dodam, ze nazwijmy te delikatne wybrzuszenia sa zaraz jakby obok drzwi i przylegaja do scianki kanapy -i sa jakby dokladnie w takich samych miejsacach po obu bokach. Czy ktos moglby zrobic zdjecie wyraznie tylnej podlogi swojego Golfa zebym mial poglad jak to wyglada gdzie indziej, moze po prostu cos mi sie wydaje.
Ogladalem ten samochod, ma nieduzy przebieg, jest ladnie utrzymany, widzialem go z podnosnika-nic nie wskazuje ze moglbyc kiedykolwiek uderzony lub cokolwiek mial robione, nie rzucilo mi sie w oczy zadne wgniecenie (ale skad by sie wziely tak symetryczne).
Jezeli ktos mialby czas i ochote zrobic te zdjecia w duzej rozdzielczosci i wrzucic je na jakis serwer badz przeslac na moja poczte bylbym wdzieczny.

Dzieki z gory ze wszelkie odpowiedz,
Pozdrawiam,
B



muniek23b
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sty 10, 2011 09:31

podłoga pod dywanikami

Post autor: muniek23b » sob sty 22, 2011 10:12

Witam w moim Golfie wygląda tak samo, więc nie masz co się przejmować bo wygląda to na fabryczne :)
Pozdrowienia



wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

podłoga pod dywanikami

Post autor: wron » sob sty 22, 2011 17:22

borsodi pisze:tak jakby dwie góreczki zarówno z lewej strony samochodu jak i z prawej sa fabryczne?
fabryczne :)



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

podłoga pod dywanikami

Post autor: Haki » sob sty 22, 2011 18:18

Potwierdzam - FABRYKA :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

podłoga pod dywanikami

Post autor: Qto » pn sty 24, 2011 02:23

To ja też potwierdzam i zamykam temat... jak coś to mogę jeszcze rzucić foto gołej podłogi



Zablokowany

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości