mocowanie szyb i linka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
...radek...
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: pn paź 31, 2005 22:41
Lokalizacja: krakóVW

mocowanie szyb i linka

Post autor: ...radek... » pn sty 17, 2011 23:49

witam. nie wiem czy dobry dzial. chcialbym sie dowiedziec czy uchwyt ten ktory trzyma szybe jest taki sam w podnosniku manualnym jak i elektrycznym? czy sa jakies roznice??? i czy dlugosci linek beda takie same??? chce przelozyc te mocowania do elektryki bo mam popekane, ale na razie mam je w samochodzie. i nie wiem czy brac sie za rozbieranie czy rozgladac sie za innymi.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

mocowanie szyb i linka

Post autor: jhosef » wt sty 18, 2011 16:37

...radek..., uchwyt jest chyba taki same. Ale z linkami to trudno powiedzieć. Mam dwa podnośniki manualne po zmianie na elektrykę. Oba VW ale jeden jest inny i prawie na pewno ma inną długość linki. Widać to po średnicy bębna, na który zawijana jest linka. Jedna jest podobna do elektryki (nie sprawdzałem dokładnie, jedynie na oko) a druga zdecydowanie mniejsza.

Jesli uszkodziłeś linkę proponuje zerknąć na allegro. Można kupić same podnośniki z linka bez silnika firmy Hans Prise za około 65-75 zł.



Awatar użytkownika
...radek...
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: pn paź 31, 2005 22:41
Lokalizacja: krakóVW

Re: mocowanie szyb i linka

Post autor: ...radek... » wt sty 18, 2011 19:44

jhosef pisze:...radek..., uchwyt jest chyba taki same. Ale z linkami to trudno powiedzieć. Mam dwa podnośniki manualne po zmianie na elektrykę. Oba VW ale jeden jest inny i prawie na pewno ma inną długość linki. Widać to po średnicy bębna, na który zawijana jest linka. Jedna jest podobna do elektryki (nie sprawdzałem dokładnie, jedynie na oko) a druga zdecydowanie mniejsza.

Jesli uszkodziłeś linkę proponuje zerknąć na allegro. Można kupić same podnośniki z linka bez silnika firmy Hans Prise za około 65-75 zł.
dzieki za odpowiedz. jak bede u siebie zmienial elektryke to wtedy dokladnie sprawdze :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości