Prowadnica i korba szyby

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

RoniN86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 29, 2010 22:28
Lokalizacja: Cieszyn

Prowadnica i korba szyby

Post autor: RoniN86 » ndz lis 28, 2010 15:55

Witam potrzebuje kupic przednie drzwi od kierowcy, moga byc bez szyby, tapicerki itd, zalezy mi tylko na mechanizmie od korby i prowadnicy od szyby i linkach u mnie to wszystko postrzelało zostało multum pourywanych plastikow i zatrzasków, musze kupic cały komplet bo nowego nie kupie a i tez musze miec wzór jak to w ogole ma byc poskladane, macie moze takie drzwi?? jesli cos wiecie bardzo prosze o kontakt na maila (ronald_bi@o2.pl) , zalezało by mi na tym zeby to było w promieniu 50km od Cieszyna, serdecznie pozdrawaiam i dzeki.


RoniN

Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Prowadnica i korba szyby

Post autor: matiz_1990 » pn lis 29, 2010 12:07

Dlaczego piszesz że nowej prowadnicy z korbka nie kupisz? Są w sklepach bo sam kupowałem :bigok: ale drugi raz bym tego nie kupił bo jednak ta oryginalna nie ma takich luzów... Wykonanie tej nowej pozostawia sporo do życzenia lecz to nie zmienia faktu że są dostępne takowe:) Montaż jest banalny, przykręcić można tylko w jednej pozycji i na pewno się nie pomylisz, a i pamiętaj żeby ustawić szybę! W prowadnicach masz specjalne otwory które do tego służą:) Pozdrawiam!


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

RoniN86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 29, 2010 22:28
Lokalizacja: Cieszyn

Prowadnica i korba szyby

Post autor: RoniN86 » wt lis 30, 2010 19:27

dzieki :) poszukam cos, ale raczej bede mierzyl w urzywane, by nie trafic na podróbke. Pozdrawiam!


RoniN

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości