Zderzak lampy i co jeszcze ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

DRAKER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 08, 2010 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Zderzak lampy i co jeszcze ?

Post autor: DRAKER » pt lis 05, 2010 14:04

miałem jakiś czas temu małą przygodę ,ale golfik juz zreanimowany. Zostało jeszcze go kupienia kilka części i tu mam problem

chcę kupić :

-Szeroki zderzak jakiś przyzwoity a nie jakiś byle chłam zjezdziłem kilka szrotów i częsci pozostawiają sporo do życzenia [nity,wkręty, pękniecia ] myslałem o takim http://moto.allegro.pl/vw-golf-ii-zderz ... 59215.html" onclick="window.open(this.href);return false;
chociaż może jak ktoś z forum miałby na sprzedaż jakąś zadbaną sztukę bez peknieć dziur itp to prosze o info

-kolejna rzecz to Lampy przód interesują mnie dymione ale nie cleary na przykład http://moto.allegro.pl/vw-golf-ii-refle ... 08032.html" onclick="window.open(this.href);return false;

co o tym sądzicie czy opłaca sie kupować ten zderzak ? Czy może kupic podobny z innych aukcji o stówkę mniej
albo może ktoś już kupił ten zderzak i jaka jest jego opinia na jego temat

i kolejna sprawa czy badę potrzebował coś jeszcze żeby założyć taki zderzak ? bo w grudniu przegląd



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Zderzak lampy i co jeszcze ?

Post autor: Lukasz_mk2 » pt lis 05, 2010 23:59

powiem tak, jak kiedyś miałem mk2 to też zmieniałem zderzaki (z wąskich na szerokie), kupiłem coś podobnego jak na aukcji którą podałeś. Niestety oryginał to nie jest i trochę były problemy ze spasowaniem, ale dla chcącego nic trudnego. Jeżeli Ci się jednak zabardzo nie śpieszy to ja bym jeszcze polował na oryginał.
Co do lamp to się nie wypowiem bo nie mam doświadczenia w tym temacie.


Obrazek

DRAKER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 08, 2010 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Zderzak lampy i co jeszcze ?

Post autor: DRAKER » sob lis 06, 2010 01:02

dzięki co do spasowania to domyślam się ze nie bedzie idealne
a jaką miałeś belkę pod swoim zderzakiem szeroką czy wąską bo to tez mnie interesuje czy jest jakaś istotna różnica ?



DRAKER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 08, 2010 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Zderzak lampy i co jeszcze ?

Post autor: DRAKER » ndz lis 14, 2010 15:33

witam
Poszedłem za radą łukasza_mk2 i kupiłem oryginalny szeroki zderzak . jednak mimo że jest w świetnym stanie to nie pasuje do końca tak jak bym tego chciał. A dokładnie po prawej i lewej stronie jest szczelina miedzy zagięciem błotnika a zderzakiem. Z przodu przylega idealnie. Czy istnieje możliwość żeby tą szczelinę usunąć tak aby zderzak przylegał równo z tym zagięciem w błotniku ? bo widziałem na forum mnóstwo zdjęć i na jednych jest właśnie ta szczelina ale zdarzają się takie gdzie to nie występuje



NightDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 31, 2009 14:35
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Zderzak lampy i co jeszcze ?

Post autor: NightDay » ndz lis 14, 2010 18:27

O ile dobrze rozumiem jeżeli chodzi o szparę między grillem a zderzakiem to ja to robiłem w taki sposób że lekko podginałem te "języki" łączące belkę zderzaka i karoserie oraz nawiercałem dziury wyżej w tych językach bo niestety auto me przeszło jakąś kolizje kiedyś i paproki źle to porobili że ciulowo odstawał z jednej strony



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości