Blacharka i lakierowanie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DaroD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn lis 16, 2009 12:58
Lokalizacja: Żółwia Błoć

Blacharka i lakierowanie

Post autor: DaroD » wt lis 02, 2010 18:03

Easy, Wedlug mnie sporo bo nie wliczjac spawania to same lakierowanie jest drogie (srednio lakiernik za jeden element wola sobie od 250 do nawet 350 zl) czyli policz sobie tak pi razy oko. A co do spawania to dokladnie ci nie powiem (dla przykladu wymiana progu jakies 300zl za wszystko) a takie wstawki z konserwacja nie bardzo mam pojecia, ja usiebie robilem sam wstawki w miejscu tych korkow i progi tez sa. Auto przygotowywalem do malowania sam a koles mi polakierowal. Jak bys sam przygotowal auto to podejrzewam ze lakiernik wiecej jak 150 zl za element by nie wziol. Pozostaja pytania czy masz gdzie to zrobic? czy masz checi? i czy masz jakie kolwiek pojecie o tym? jesli nie to poszperaj na forum, cos takiego bylo tu poruszane.pozdro



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Blacharka i lakierowanie

Post autor: bongo » śr lis 03, 2010 22:11

Easy pisze:Wolałbym dać komuś 4000-4500 zł za zrobienie tego wszystkiego niż grzebać się samemu
No to po co ten temat?Myślę że widełki które podałeś,spokojnie wystarczą na taką naprawę.Zresztą poszukaj na forum,dużo jest tematów podobnych do Twojego.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Blacharka i lakierowanie

Post autor: Haki » śr lis 03, 2010 22:58

Za takie $ można znaleźć MKIII , który nie będzie posiadał dziur i miał jeszcze ładny lakier ,,,, resztę to już Bongo dopisał :pub:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości