Problem z Deską Rozdzielcżą.....

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

toster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 28, 2010 16:54

Problem z Deską Rozdzielcżą.....

Post autor: toster » pt paź 29, 2010 00:19

Witam

Posiadam Problem z Deską rozdzielczą, a można powiedzieć że nawet kilka. Pierwszy:
1. Prędkościomierz nie pokazuje Prędkości, dedukuje że jest to kwestia wymiany Linki.
2. Przy włączonych Światłach Nie ma podświetlenia Deski Rozdzielczej, czy to wina podświetlenia? czy z cała jest coś nie tak, bo co do reszty diod od: ładowania, świecy, kierunkowskazów działa.
3. Nie pokazuje Poziomu Paliwa, nie świeci również rezerwa. czy to wina złego ustawiania lub uszkodzenia pływaka?
4. To wersja Diesel bez obrotomierza z Zegarkiem, Dany zegarek działa

Poza tym mam kilka pytań:
5. Czy jest możliwość zamontowania do Wersji z Zegarkiem Wersje z Obrotomierzem?

Jak by ktoś mógł odpowiedzieć na moje pytania, ewentualnie sprostować mój tok myślenia :)
Oraz pokrótce opisać pewien plan działania lub co może być niesprawne :)



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Problem z Deską Rozdzielcżą.....

Post autor: Stalu » pt paź 29, 2010 10:14

Witam

1.dobrze dedukujesz, ale zanim kupisz nawą to najpierw sprawdź czy to na pewno linka.
2.czy w ogóle coś się podswietla, włącznik od świateł np. jeśli nic nie świeci może to być wina włącznika lub jakiegoś bezpiecznika, ewentualnie masz spalone wszystkie żarówki co jest mało prawdopodobne.
3.w mk II nie ma kontrolki rezerwy.przynajmniej w benzynie nie było.
5.Jest możliwość. Więcej o tym dowiesz się tu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252" onclick="window.open(this.href);return false;


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

Problem z Deską Rozdzielcżą.....

Post autor: Hankie » ndz paź 31, 2010 22:15

Hej toster!

Każde zdanie ważne więc może kilka moich spostrzeżeń:
ad. 2 w instalce od '89, jest jeden bezpiecznik do deski rozdzielczej (chyba nr16, zajrzyj do książki inż. Etzolda, albo na rozpiskę na stronie ;)), jeśli masz zupełnie ciemno to sprawdź go. Poza tym często widzę przepalone żarówki w zegarach, problemu z wymianą nie ma (jeśli chodzi tylko o zegary).
ad.3 w mkII (td 1v) też nie mam kontolki rezerwy, poza tym sprawdzając czujnik temp. dla wskaźnika można zewrzeć chwilowo jego styki, nie wiem, czy da się tak sprawdzić wskaźnik paliwa (podkreślam - NIE JESTEM PEWIEN!)
Pozdrawiam! :bajer:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości