szyber Mk3

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Vincent27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 15:23
Lokalizacja: Płock

szyber Mk3

Post autor: Vincent27 » śr paź 20, 2010 16:36

Dziś własnie wymieniłem u siebie szyberdach bo starym lała się woda do srodka i się zacinał. Po zamontowaniu i kręceniu ręcznie kolbką wszystko gra,więc ucieszony podpinam sterowanie żeby zobaczyć jak to wygląda z elektryką. Odsuwa i zasuwa aż miło,uchyla też bez problemów,ale przy opuszczaniu w tym miejscu Obrazekcoś strzeli i sie domyka?? W starym też były problemy ale tamten się zatrzymał a ten ciągnie ale strzela????

Nie pisałem w temacie o naprawie bo nie wiem czy mój wogóle jest uszkodzony czy moze one tak mają. Chcę się dowiedziec co z nim jest nie tak póki jest rozebrana podsufitka itp. A zalezy mi na czasie bo na jutro potrzebuję samochodu.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

szyber Mk3

Post autor: Haki » śr paź 20, 2010 23:32

Robiłeś wg tej porady http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=17245" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Vincent27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 15:23
Lokalizacja: Płock

Re: szyber Mk3

Post autor: Vincent27 » czw paź 21, 2010 08:25

Narazie nic z nim nie robiłem, odkupiłem go od kolegi który swojego golfa zezłomował. I go zamontowałem. I właśnie to się zaczęło. Czyli co mogło sie stać????? Nie wiem jak to jest z prowadnicą bo otwiera i zamyka obie strony równo.

A do tego z racji że stary szyber puszczał wode to podsufitka w miejscu gdzie jest zaślepka pod silniczek się zniszczyła i popękała. Czym można to wzmocnić???? Czy żywica epoksydowa się do tego nada????



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości