schemat tylnego boczka najlepiej z Etki - problem stukanie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

schemat tylnego boczka najlepiej z Etki - problem stukanie

Post autor: cylinder » śr wrz 22, 2010 07:35

Witam.

Potrzebuje schemat tylnego prawego boczka, najlepiej z Etki, ponieważ coś stuka w nim i już nie wiem co zrobić żeby zdiagnozować co to jest. Stuka na wysokości boczka tuz nad nadkolem. Może schemat pokaże mi co tam jest jeszcze w środku żeby zlikwidować to pieprzone stukanie. Temat już był , ale został zamknięty, może juz komus udalo się to naprawić. Wymienione zostało już gniazdo amora, wyciągnięta kulka grawitacyjna i zabezpieczony wlew, uchwyt pasa bezpieczeństwa też "przerabiałem" więc juz nie wiem co to może być w tym miejscu po prawej stronie na wysokości od podłogi bagażnika po sufit co mogło by wydawać tak wkurzający stukot.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

schemat tylnego boczka najlepiej z Etki - problem stukanie

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 22, 2010 10:13

http://www.vagcat.com/epc/" onclick="window.open(this.href);return false; rejestracja darmowa i korzystasz


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości