Klimatyzacja manualna - panel nawiewu uszkodzony?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

GolfIIFan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 14, 2008 21:04
Lokalizacja: Mazury

Klimatyzacja manualna - panel nawiewu uszkodzony?

Post autor: GolfIIFan » czw sie 19, 2010 20:29

Jakiś czas temu pisałem na forum:

"Mam nietypowy problem. Dotyczy on klimatyzacji manualnej w VW Golf 4. Przy włączeniu nawiewu na pozycje 1,2,3,4 zapala się przycisk AC (klimatyzacja działa, czuć zimne powietrze). Czy można wyłączyć klimatyzacje i korzystać tylko ze zwykłego nawiewu? Wydaje mi się że tak, lecz ani przycisk AC ani przycisk ze strzałką nie reagują po wciskaniu, tylko cały czas pali się włączony AC."

Klimatyzacja działała do czasu aż zacząłem próbować wyłączyć ten przycisk AC. Nagle wszystko się wyłączyło, i klimatyzacja i nawiew (podświetlenie AC również). I nie działa teraz wcale. Rozebrałem cały przód żeby dostać się do panelu nawiewu / klimatyzacji i sprawdziłem miernikiem że do tych dwóch kostek dochodzi napięcie po przekręceniu kluczyka. Sprawdziłem również czy napięcie dochodzi do wentylatora - nie dochodzi.

Czy to jest wina tego panelu nawiewu / klimatyzacji? Bezpieczniki tez sprawdzałem i są ok. Nie znalazłem nic na temat na forum.



greg

Klimatyzacja manualna - panel nawiewu uszkodzony?

Post autor: greg » sob sie 21, 2010 19:15

a sprawdziłeś bezpiecznik? 5 i 25?



GolfIIFan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 14, 2008 21:04
Lokalizacja: Mazury

Re: Klimatyzacja manualna - panel nawiewu uszkodzony?

Post autor: GolfIIFan » sob sie 21, 2010 23:18

GolfIIFan pisze:Bezpieczniki tez sprawdzałem i są ok.



greg

Klimatyzacja manualna - panel nawiewu uszkodzony?

Post autor: greg » ndz sie 22, 2010 09:42

no to podmień panel



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości