Wypięcie elementów(nakładki,listwa) Problem rozwiązany

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

karol_vw
Grupa Podlasie
Grupa Podlasie
Posty: 463
Rejestracja: ndz sie 01, 2010 23:27
Lokalizacja: Białystok

Wypięcie elementów(nakładki,listwa) Problem rozwiązany

Post autor: karol_vw » czw sie 05, 2010 19:33

Witam.
Chcę wymienić elementy zaznaczone na niżej ukazanych zdjęciach jednak nie wiem jak to zrobić. Pewnie wydaje się być to prostą sprawą, ale nie chcę czegoś zepsuć, połamać.

Nakładka:
Obrazek
Nakładka rączki:
Obrazek
Obwódka paneliku:
Obrazek
Listwa(z tego co wyczytałem po prostu się ją wypina ciągnąc za nią?):
Obrazek

I to byłoby na tyle.

EDIT:
Odnośnie listwy.

Podważamy delikatnie palcami w 3 miejscach(środek i 2x środek połowy) od strony wnętrza samochodu. Kiedy wypną nam się zatrzaski chwytamy za środek listwy i ciągniemy ją z wyczuciem w dół tworząc łuk i automatycznie wypną/wyjdą nam brzegi listewki, na których są specjalne 'żabki' do łączenia z boczkami :)
Ostatnio zmieniony sob sie 07, 2010 12:43 przez karol_vw, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
golon113
...
...
Posty: 108
Rejestracja: śr gru 24, 2008 01:42
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Wypięcie elementów(nakładki,listwa) Pomoc

Post autor: golon113 » czw sie 05, 2010 21:59

może to coś ci pomorze: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=127491" onclick="window.open(this.href);return false;


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=300941][b]Moje TDI[/b][/url]

greg

Wypięcie elementów(nakładki,listwa) Pomoc

Post autor: greg » pt sie 06, 2010 00:09

panel kierowcy - wypiać - wysunąć półokrągła listwę którą trzymasz palcami przy zamykaniu auta - wysuwasz ją poziomo w kierunku obicia drzwi. PO wyjęciu uchwyt podnosisz do góry (zdecydowany ruch - to się wypnie)
rączka pasażera - podważyć od spodu i pociągnąć prostopadle od drzwi do środka kabiny
Konsolę środkową wyjmiesz dopiero po zdjęciu wszystkich osłon i schowka pasażera oraz osłony tunelu środkowego(najpierw wyjmij wkład popielniczki i wykręć wkręta)



karol_vw
Grupa Podlasie
Grupa Podlasie
Posty: 463
Rejestracja: ndz sie 01, 2010 23:27
Lokalizacja: Białystok

Wypięcie elementów(nakładki,listwa) Pomoc

Post autor: karol_vw » pt sie 06, 2010 09:42

greg, Dziękuję bardzo :) Wszystko już jest jasne jak słońce i trzeba zabrać się do roboty :food:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości