Podgrzewane fotele nie działają

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ZALEK
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2187
Rejestracja: czw paź 06, 2011 17:45
Lokalizacja: Łochów

Podgrzewane fotele nie działają

Post autor: ZALEK » pt sty 23, 2015 21:14

nie mogę dojść czemu mata nie grzeje..... kupiłem nowe termistory ntc 10k. wymieniłem, dalej nie grzeje..... wlutowałem raz jeszcze stary też nie grzeje,.... przejścia są przewody są całe nigdzie nie widać żeby były upalone.... no już nie mam pojęcia.... fotel pasażera normalnie działa :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


:dol: Mój Golf MK2, od CL'a po Edition ONE , RECARO, ARTEC 9.5j :dol:

Obrazek

Awatar użytkownika
ZALEK
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2187
Rejestracja: czw paź 06, 2011 17:45
Lokalizacja: Łochów

Podgrzewane fotele nie działają

Post autor: ZALEK » ndz mar 15, 2015 17:59

wyjąłem mate jeszcze raz pomierzyłem no i nie ma przejścia na tym dużym obiegu, bylo jedno miejsce gdzie widać przypalenie połączyłem tam przewody raz jeszcze ale i tak przejścia nie ma

Obrazek Obrazek

na obiegu do termistora nie ma obiegu ale mogę swobodnie odczytać wartość rezystancji, obecnie przy 19 stopniach wynosi 10.51 kohm po trzymaniu rezystora w palcach wartość płynnie spada wiec termistor musi być ok

Obrazek

ale właśnie nie ma przejścia na tym dużym obiegu.... na tym krótkim rozłączonym kawałku przejście jest, na tym już długim nie ma... a żadnych oznak uszkodzenia przewodu nie widać... :-( :-( :-( jakieś pomysły co robić dalej?


:dol: Mój Golf MK2, od CL'a po Edition ONE , RECARO, ARTEC 9.5j :dol:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości