Problem z wycieraczkami.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Biedrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2013 00:17

Re: Problem z wycieraczkami.

Post autor: Biedrus » śr lis 06, 2013 00:35

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post na tym forum, więc przejdę od razu do sedna mam również problem z wycieraczkami. Zacznę od początku nie dawno zakupiłem swojego Golfa i jest w nim parę rzeczy do zrobienia między innymi z wycieraczkami mianowicie jak włączę wycieraczki to niby wszystko jest Ok działają dobrze, aż do czasu kiedy chodzą "za długo" tzn po czasie aktywności jest tryb samowolki chodzą jak chcą wyłączają się kiedy chcą (w różnych położeniach, i po różnym czasie) tak jak koledzy powyżej opisywali. Zaczyna już mnie to irytować. Dodam od razu, że próbowałem już z tym walczyć i wtopiłem trochę hajsu bo wymieniłem okazuje się nie potrzebnie... manetki, przekaźnik (numer 377 taki miałem więc taki wsadziłem), sprawdzałem bezpieczniki i... i nadal mam ten problem może ktoś mi pomóc co jeszcze może być przyczyną.



jointone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 17:58

Problem z wycieraczkami.

Post autor: jointone » śr lis 06, 2013 13:41

nadal przekaźnik (musi miec identyczne numery i na 100% byc sprawny), otworz ten ktory masz i zobacz czy obudowa z wewnetrznej strony nie jest okopcona i czy sa platynki na stykach



Biedrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2013 00:17

Re: Problem z wycieraczkami.

Post autor: Biedrus » śr lis 06, 2013 23:22

okej sprawdzę w takim razie jeszcze raz ten przekaźnik w środku co i jak... dam znać co z tego wyjdzie póki co dzieki wielkie :D



Biedrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2013 00:17

Re: Problem z wycieraczkami.

Post autor: Biedrus » pt lis 08, 2013 13:29

okej juz wszystko działa faktycznie był uszkodzony przekaźnik (ten co kupiłem drugi mial ta sama usterke) juz je naprawiłem stosując się do twojej instrukcji wcześniejszej. Dzieki bardzo :) :pub:
[p.s. chce ktoś odkupić przekaźnik ;p]



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości