Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Adek99
_
_
Posty: 991
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 14:26
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: Adek99 » ndz sty 25, 2015 20:39

DejaVu, jedź do nich tak jak mówisz. Może tak być że zerwali gwint i teraz nie chce się dokręcić. Ja też mam podobny problem tylko tyle że ja nie mogę odkręcić. :grrr: ale zamek działa tak jak należy więc nie ruszam. Chyba że jak odkręcali to wypadł im ten półksiężyc a gwint jest w klamce :kac:
Ostatnio zmieniony ndz sty 25, 2015 20:41 przez Adek99, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: Qto » ndz sty 25, 2015 20:41

takie akcje zwykle kończą się rozbieraniem drzwi...także warto aby naprawił ten co zepsuł. Tylko żeby na klej tego nie wsadzili :bajer:



DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: DejaVu » ndz sty 25, 2015 21:40

Adek99 pisze:Może tak być że zerwali gwint i teraz nie chce się dokręcić
Raczej nie ,bo przyjechał brat z tymi torxami , bo ja nie mam , no i dokręcić się nie da ,a odkręcić tak ,tylko że ja odkręciłem może o obrót , gdyż bałem się więcej aby tam nic nie wypadło . Ciekawi mnie co oni tam ''naprawiali'' bo u mnie zamek otwierał ,a nie zamykał.


Seat Mii 1.O CHYA

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: DejaVu » pn sty 26, 2015 12:10

Byłem dziś na warsztacie , wziąłem wolne w robocie i patrzyłem im na ręce :chytry: grzebali się ponad godzinę , musieli wyjmować całość na wierzch , bo w drzwiach nie mogli tej blaszki założyć - teraz jest ok - zamek nie wylata :okej: a wcześniej co było zepsute to ta podkładka nr1 z FAQ Podobno w tym zamku mam kostkę od centralnego? ale ja mam normalny kluczyk bez żadnych przycisków , więc nie wiem czy to kiedyś u poprzedniego właściciela działało? był alarm , ale osobiście go wyciąłem mam pilota z dwoma guzikami(langeford) ale to chyba od alarmu.Pozdrawiam.


Seat Mii 1.O CHYA

Awatar użytkownika
meiker
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 21:24
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: meiker » pn sty 26, 2015 12:27

Byłem dziś na warsztacie , wziąłem wolne w robocie i patrzyłem im na ręce :chytry: grzebali się ponad godzinę , musieli wyjmować całość na wierzch , bo w drzwiach nie mogli tej blaszki założyć - teraz jest ok - zamek nie wylata :okej: a wcześniej co było zepsute to ta podkładka nr1 z FAQ Podobno w tym zamku mam kostkę od centralnego? ale ja mam normalny kluczyk bez żadnych przycisków , więc nie wiem czy to kiedyś u poprzedniego właściciela działało? był alarm , ale osobiście go wyciąłem mam pilota z dwoma guzikami(langeford) ale to chyba od alarmu.Pozdrawiam
dobrze, że działa...może poprzedni właściciel coś grzebał bo miał podobny problem do mojego i włączał mu się alarm, czyli miał uszkodzone mikrostyki? Najlepiej to sobie na spokojnie obejrzeć w całości, podłączyć się pod VAG...


______________
Aktualnie: MK4 Bora 1.6 16V
Poprzedni: MK3 - german style - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=336013
Grafik / projektowanie serwisów www
www.mariuszkunc.pl | kompleksowe strony www, grafika projektowa, identyfikacja wizualna

Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: majekMK2 » wt sty 27, 2015 17:17

Witam a mam pytanie bo am problem z moim zamkiem w leonie 1m strona kierowcy teraz przy mrozach czesto nie moge z centralnego otworzyc drzwi nie otwiera ich od srodka wtedy tez elektrycznie nie dziala dopiero po jakims czasie sie otworzy i tutaj pytanie czy zamek juz do wymiany czy cos innego?


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: Qto » wt sty 27, 2015 17:19

majekMK2 pisze:Witam a mam pytanie bo am problem z moim zamkiem w leonie 1m strona kierowcy teraz przy mrozach czesto nie moge z centralnego otworzyc drzwi nie otwiera ich od srodka wtedy tez elektrycznie nie dziala dopiero po jakims czasie sie otworzy i tutaj pytanie czy zamek juz do wymiany czy cos innego?
a po naszemu ? Fajnie jakby były jakieś przecinki bo uj wie o co Ci chodzi...



Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Wymiana zamka drzwi MK4 Bora - problem

Post autor: majekMK2 » wt sty 27, 2015 17:24

Chodzi o to ze z pilota nie otwiera drzwi kierowcy,reszta otwiera bez problemu i jak chce przyciskiem od srodka otworzyc drzwi to niestetu dalej du.. nie otwiera.
I tutaj mam pytanie do was czy wina stoi po stronie zamka?
Blad wykasowany i nadal to samo


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 33 gości