Mokry dywanik pasażera

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Mokry dywanik pasażera

Post autor: grg474 » pn lut 10, 2014 20:43

Tukan12 pisze:no właśnie nie
skoro wiesz lepiej to OK - u mnie jak nastawię nadmuch na nogi i dam większą siłę nadmuchu to czuję jak tamtędy ładnie leci ciepłe powietrze. Widocznie ja mam bogatszą wersję :bigok:


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Tukan12
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 17, 2012 15:03
Lokalizacja: Żory

Mokry dywanik pasażera

Post autor: Tukan12 » wt lut 11, 2014 18:02

Jutro zrobie Ci zdjęcie skąd u mnie wieje, bo znowu nie umiem tego szajsu znalezc na necie. Tej kratki którą zaznaczxylem po stronie kierowcy nie ma. U kumpla w borze tamtedy też nie dmucha, tylko tam gdzie mi.


Coś powoli sie dzieje ;) Tukan Customs.
SWAP 1.6 SR -> 2.3v5 AGZ
Zapraszam ! -> https://www.facebook.com/mk4bytukan

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Mokry dywanik pasażera

Post autor: grg474 » wt lut 11, 2014 21:56

Tukan12, nazywa się to wylot w przestrzeni na nogi (tylko po stronie pasażera)
i jest to część ogrzewania pojazdu - powietrze tam dostaje wraz z powietrzem lecącym w kierunku nóg pasażerów z tyłu


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

abckl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: śr sie 05, 2009 07:33
Lokalizacja: Tychy

Mokry dywanik pasażera

Post autor: abckl » wt lut 18, 2014 12:59

Sprawdź czy nie masz pękniętej osłony którą trzeba ściągnąć jak się wymienia filtr przeciw pyłkowy , ja tak miałem i woda lała się do środka , druga opcja to blacha podnośnika szyby pod tapicerką drzwi - musi szczelnie przylegać do drzwi.



Awatar użytkownika
amatorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 21:44
Lokalizacja: D.G.

Re: Mokry dywanik pasażera

Post autor: amatorek » wt lip 01, 2014 21:59

Witam,być może temat już stary,ale według mnie mokry dywanik jest wynikiem różnicy temperatur. (jest tam nadmuch na stopy)Miałem też ten sam problem .Wilgotne było tylko w zimie a kiedy nie jest włączane (wiosna,lato)ciepłe powietrze sucho, mimo padających deszczy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości