podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Post autor: Przemula » śr mar 27, 2013 09:42

ehh a miałem nadzieje że tak polece na nakładke :/ to mam położyć skaj bez gąbki , nie będzie za twardo



Sibininho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt maja 11, 2012 11:32

podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Post autor: Sibininho » czw mar 28, 2013 08:27

Przemula, wszystko zależy od użytego kleju ten który masz spali piankę, możesz zakupi Bonaterm AS lub Bonapur one spokojnie pokleją pianke bez palenia. AS stosowany jest w tapicerstwie do klejenia podsufitek :)



Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Post autor: Przemula » czw mar 28, 2013 10:03

własnie zależało by mi na tym by nie zdzierać gąbki i materiału bo na obecny bym położył zakupiony skaj . I oczytałem sie na forum ze Bonaterm a plus jest okej do takich spraw . W takim razie musze kupić inny klej ten AS mówisz ze spoko thx za doradzenie :) A ty robiłeś tym klejem już coś ? po nałożeniu kleju trzeba coś odczekać czy od razu kłaść materiał , by mi nie wychodziły jakieś bąble parchy itp :P



Sibininho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt maja 11, 2012 11:32

podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Post autor: Sibininho » czw mar 28, 2013 10:32

Przemula, klej nakładasz z pędzla lub pistoletu (jeśli posiadasz) spokojnie możesz nakładac od razu bez żadnego problemu :) Pamiętaj jedynie aby za mocno nie dociskac i nie nakładac za dużo kleju - dociśniesz za mocno odbijesz palce.


[edit] pamiętaj jeszcze o jednej ważnej rzeczy sprawdź jak saki pracuje czy dostatecznie sie naciąga. Jest to ważne przy wszelkich zaokrągleniach łukach itp. itd.



Awatar użytkownika
Crayzol
Forum Master
Forum Master
Posty: 1296
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 20:47
Lokalizacja: Krosno

podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Post autor: Crayzol » czw mar 28, 2013 12:29

U mnie jak opadła użyłem klej w spreju do dywanów i do dziś dnia się trzyma :) proste nakładanie a w dodatku ładnie układa się materiał we wszystkie zagłębienia, 2 dni w suchym pomieszczeniu żeby przeschła i jak nowa :)


Mój Crayzolowy golf GT viewtopic.php?f=87&t=454903

MOJE AUKCJE !! http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=5370146

Mnóstwo części do mk2, mk3 seat ibiza cordoba, toledo, polo, passat b3 coś potrzebujesz? zapytaj na PW

ABF - Ale Będzie Frajda :D
Nie trąb bo jadę na glebie ! Zaraz podłogę sobie rozj**ię

Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

Re: podsufitka odpada? Jakim klejem ?

Post autor: Przemula » czw mar 28, 2013 12:56

Sibininho pisze:Przemula, klej nakładasz z pędzla lub pistoletu (jeśli posiadasz) spokojnie możesz nakładac od razu bez żadnego problemu :) Pamiętaj jedynie aby za mocno nie dociskac i nie nakładac za dużo kleju - dociśniesz za mocno odbijesz palce.


[edit] pamiętaj jeszcze o jednej ważnej rzeczy sprawdź jak saki pracuje czy dostatecznie sie naciąga. Jest to ważne przy wszelkich zaokrągleniach łukach itp. itd.
Dzięki za doradzenie i polecenie kleju :) THX



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości