Jaką mam wersje golfa IV

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8846
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Jaka wersja golfa IV

Post autor: marcin7x5 » wt wrz 25, 2012 13:49

Sprawdź co masz na wlepce w bagażniku lub książce serwisowej. Kupując autko pewnie ja sprawdzałeś?



RBQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 23, 2006 21:03
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Re: Jaka wersja golfa IV

Post autor: RBQ » wt wrz 25, 2012 19:33

Fakt auto sprawdzałem po VIN'ie ale nie pod kątem wersji. Na naklejce w książce nie mam oznaczenie wersji a nalepki w bagażniku nie mam niestety


Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć

doniu92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn kwie 02, 2012 23:24

Jaka wersja golfa IV

Post autor: doniu92 » wt wrz 25, 2012 22:56

Zapodaj zdjęcia swojego Golfa to może uda się nam rozpoznać wersje :)


Obrazek

RBQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 23, 2006 21:03
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: RBQ » sob wrz 29, 2012 07:59

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Wyposażenie:
ABS, immobiliser, światła przeciwmgłowe, el. szyby x 4, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, komputer, owieranie wlewu paliwa z wewnątrz, spryskiwacze reflektorów


Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: truckman » sob wrz 29, 2012 10:54

srodek ;)


Obrazek

RBQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 23, 2006 21:03
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: RBQ » sob wrz 29, 2012 11:11

Dzisiaj postaram sie porobić bo narazie tylko miałem takie z ogłoszenia.


Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć

doniu92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn kwie 02, 2012 23:24

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: doniu92 » sob wrz 29, 2012 12:01

Widze że lewe lusterko ma niebieskie a prawe białe jak mnie wzrok nie myli to któreś chyba bylo zmieniane tylko które. Podaj środek to moze bedzie lepiej skojarzyć :) No i pakiet zimowy jest :)


Obrazek

egoist99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lis 21, 2011 22:55

Re: Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: egoist99 » ndz wrz 30, 2012 14:40

Witam
Moim zdaniem to Highline mam takiego samego golfa połowa 98r i mam identyczne wyposażenie jak Ty dodatkowo mam spryskiwacze lamp i grzane fotele ale to tzw "pakiet zimowy" zobacz czy masz siatkę na przedmioty za przednimi fotelami podobno każdy Highline to ma. Przy okazji zobacz czy masz przepustnice uruchamianą linkom stalową bo podobno końcówka 98 roku już nie ma. Maj ma a cichłem założyć tempomat ale jak jest linka to nie jest tak prosto. Chciałbym sprawdzić czy twój też ma linkę czy elektroniczną przepustnice. Pozdrawiam



egoist99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lis 21, 2011 22:55

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: egoist99 » ndz wrz 30, 2012 14:44

http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/vw-golf-mk4/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobacz na samym dole
Pozdro



doniu92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn kwie 02, 2012 23:24

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: doniu92 » ndz wrz 30, 2012 18:16

1. Highline ma listwy i klamki w kolor nadwozia czego kolega RBQ nie posiada
2. Nie wiem jak z innymi wersjami ale nawet Comfortline miał ładne kieszonki na drobne przedmioty w fotelach.
3. Ja mam golfa z końcówki 98 ( w numerze VIN już 99 więc i modelowy chyba taki jest) i w komorze silnika tam przy przepustnicy widze linke więc chyba całość jest na linke.

Więc moim zdaniem pod Highline to się nie kwalifikuje, bardziej już pod comfortline ew. trendline już bo lampy ma dymione i boczne kierunki :) A sam miałem problem z oceną wersji to troche się nauczyłem co highline powinien mieć. Dużo pomogły by tutaj fotki z wnętrza autka. Poza tym ktoś sobie mógł doposażyć to auto dodatkowymi opcjami na zamówienie ( np. dołożony pakiet zimowy)


Obrazek

RBQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 23, 2006 21:03
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Re: Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: RBQ » ndz wrz 30, 2012 20:23

doniu92 pisze:1. Highline ma listwy i klamki w kolor nadwozia czego kolega RBQ nie posiada
2. Nie wiem jak z innymi wersjami ale nawet Comfortline miał ładne kieszonki na drobne przedmioty w fotelach.
3. Ja mam golfa z końcówki 98 ( w numerze VIN już 99 więc i modelowy chyba taki jest) i w komorze silnika tam przy przepustnicy widze linke więc chyba całość jest na linke.

Więc moim zdaniem pod Highline to się nie kwalifikuje, bardziej już pod comfortline ew. trendline już bo lampy ma dymione i boczne kierunki :) A sam miałem problem z oceną wersji to troche się nauczyłem co highline powinien mieć. Dużo pomogły by tutaj fotki z wnętrza autka. Poza tym ktoś sobie mógł doposażyć to auto dodatkowymi opcjami na zamówienie ( np. dołożony pakiet zimowy)

1. Brak
2. Mam
3. Nie wiem

Chyba faktycznie Comfortline lub trendline


Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć

Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: Waqa » ndz wrz 30, 2012 20:50

doniu92 ja przy basiku tez mam kieszenie w fotelach dwa razy podłokietnik, 4el szyby, klima. i to tylko podstawowy basic. pamiętaj ze Niemcy kupowali podstawę, a potem doposażali w ASO według własnego uznania, chyba taniej było.



iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: iigAlisArr » ndz wrz 30, 2012 21:02

Mnie nie zastanawia jaka to wersja bo można było kombinować z wyposażeniem ale dziwi mnie BRAK 'wersji' na wlepie. :?


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

doniu92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn kwie 02, 2012 23:24

Jaką mam wersje golfa IV

Post autor: doniu92 » pn paź 01, 2012 01:41

Waqa no ładny meksyk z tymi wersjami jest, ciężko czasem sie poznać, jakby kolega RBQ pokazał zdjęcia wnętrza to może ostatecznie byśmy ocenili jaką ma wersje.
iigAlisArr Ja także nie mam słownie wypisanej wersji na wlepie a po przeanalizowaniu większość osób stwierdziło że mam czystego Highline - a od czego zależało napisanie słownie wersji na wlepie to mi nie wiadomo


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 33 gości