Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: Kamel » śr cze 26, 2013 19:28

pawelek1z2 pisze:nie ma przeciwwskazań ażeby podpiąć wszystkie 3 ramki pod kabelki np z przęłącznika awaryjnych?
Nie ma, podpinaj i niczym się nie przejmuj.
Ja pod włącznik awaryjnych miałem podpięte kratki środkową i lewą oraz podświetlenie przycisków grzania foteli, a lewą pod regulator natężenia.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
pawelek1z2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 21:10
Lokalizacja: LBN

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: pawelek1z2 » śr cze 26, 2013 20:00

jak coś ja stwierdziłem, że im mniej ważne przewody będę tykał tym lepiej - podświetlanie wszystkich ramek, przęlacznikow grzania poszło pod podświetlanie zapalniczki :okej: :okej:
jak coś się zacznie sypać w kablach to i dostęp lepszy montażowy :)



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: grg474 » śr cze 26, 2013 21:39

pawelek1z2 pisze:podświetlanie wszystkich ramek, przęlacznikow grzania poszło pod podświetlanie zapalniczki :okej: :okej:
jak coś się zacznie sypać w kablach to i dostęp lepszy montażowy :)
no to ja ci powiem tak że akurat najmniej roztropnie - -podświetlenie bierzesz z włącznika awaryjnych lub grzania tylnej szyby a im mniej tykasz zapalniczkę i jej podświetlenie tym lepiej dla ciebie - w wersji z climatronikiem jest to jedyna żarówka która potrafi się strząsnąć i robić zwarcie = wyłączać całość podświetlenia wszystkich przełączników i licznika


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
pawelek1z2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 21:10
Lokalizacja: LBN

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: pawelek1z2 » pt cze 28, 2013 20:59

nie mam climatronica;P a i podswietlanie zapalniczki dawno nie dziala i wszystko reszta smiga. Ale zapewne komus moze to napsuc krwi - ja wybralem takie rozwiazanie bo najlepsze dla mnie dojscie.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: grg474 » pt cze 28, 2013 22:22

pawelek1z2 pisze:ja wybralem takie rozwiazanie bo najlepsze dla mnie dojscie.
ja wyłącznik z wtyczką wyjmuję w 10 sekund - w ile wyjmujesz popielniczkę?


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
pawelek1z2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 21:10
Lokalizacja: LBN

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: pawelek1z2 » sob cze 29, 2013 14:35

głupia dyskusja się robi. Mi było tak wygodniej bo miałem dostęp do wszystkich flaków.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: grg474 » sob cze 29, 2013 18:56

pawelek1z2 pisze:głupia dyskusja się robi.
nie po prostu to co dla innego jest ułatwieniem dla innych jest utrudnieniem - ty masz spaloną żaróweczkę, a ja przez wstrząśniętą żaróweczkę prułem instalację i szukałem przyczyny zwarcia przez 2 godziny ...
Żeby np pociągnąć kable od popiołki pewnie wyciągałeś radio bo przeszkadzało, a ja mam MFD + tv + zmieniarkę USB - przeciągniecie w tamtym miejscu 2 dodatkowych przewodów to już wyzwanie bez wyciągnięcia, a wyciągnięcie to znowu potem walka z dobrym ułożeniem kabli przy wsuwaniu NAVI....
Ten temat nie czytamy tylko my dwaj, kiedyś ktoś następny będzie montował to będzie miał 2 alternatywne rozwiązania :bigok:


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
pawelek1z2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 21:10
Lokalizacja: LBN

Podświetlenie środkowych nawiewów powietrza [Bora]

Post autor: pawelek1z2 » ndz cze 30, 2013 09:14

jasne, a ja nie dodalem ze i tak mialem wypruty caly dol deski ;) :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości