prośba o dobra radeco dalej z mk3 zrobic

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

prośba o dobra radeco dalej z mk3 zrobic

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 25, 2012 20:16

gErBeR, jeśli się nad taką operacją zastanawiasz to znaczy że masz ochotę to robić więc rób. Właściwie ostatnio przerabiałem to samo. Oczywiście musiałem poszukać tańszego blacharza ale wyszło nieźle. No więc łatanina paru dziur w podłodze plus nowe progi (dorobione z grubszej blachy nie gotowe wyszło mi 5 stówek) , do tego dwa nowe błotniki 160. Czyli mamy koło 7 stówek. Miałem malować tylko te błotniki i progi, ale jak zobaczyłem jaki piękny położył mi lakier na tych błotnikach - to pomalowałem całość. Nie ukrywam że szukałem znajomego i taniego lekiernika oraz że sporo sam robiłem z rozbrajaniem i zbrojeniem, ale facet wziął ode mnie 2200. W sumie niecałe 3 tysiaki. Normalnie za element trzeba płacić minimum 250, ale w końcu elementy są różnej wielkości. Postąpiłem tak bo technicznie jest igiełka. Tak zrobionym autem powinienem pojeździć z 3-4 lata zanim ruda na nowo da znać o sobie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

prośba o dobra radeco dalej z mk3 zrobic

Post autor: skaktus » pn mar 26, 2012 11:42

Ja jakieś 3 lata temu robiłem całego golfiacza - progi, nadkola, klapa,pełne malowanie perłą i nie żałuję. Fakt - pojawiły się niewielkie parchy na progu i jednym nadkolu a tak to wszysto jest ok. Teraz wystarczy szybko reagować, to koszty utrzymania bez rudej nie przekraczają jakiś 50 zł rocznie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości