Wytarty fotel kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Wytarty fotel kierowcy

Post autor: jhosef » czw gru 29, 2011 14:00

pawel 1971 pisze:A sprawdzałeś w ASO ile kosztuje sam materiał siedziska?
Materiał nie jest tani niestety. Już teraz nie pamiętam dokładnie ale chyba ponad 500 zł za welur do mojego polo chcieli. Gąbka siedziska około 220. Sprawdzałem z ciekawości.

Możesz kupić prawy fotel z wersji 5d i przełożyć tapicerkę. Sam tak robiłem ze 2 razy. Pasuje na lewy. Tylko pamiętaj, ze 3d mają dziurę pod uchylanie oparcia.



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Wytarty fotel kierowcy

Post autor: steniu4 » czw gru 29, 2011 16:38

NO najlepiej jest mieć wnętrze bez niczego. W dodatku w razie czego jest taki rynek używek w dobrych cenach albo ofert tapicerów, że badziewiem jest okrywanie foteli ale nie można z góry ludzi nazywać trollami. Ja sam często jak jeżdżę na inspekcje to jadę w ciuchach roboczych (mimo iż sa cały czas jak nowe) bo tego wymagają przepisy a nie jestem ani trolem ani robolem... Nie chodziło mi o sposób używania fotela tylko o ten zwrot. Nieważne już...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Re: Wytarty fotel kierowcy

Post autor: Lu4Ke » czw gru 29, 2011 17:01

u mnie fotel i boczki tragedia, juz takie auto kupilem z wytartym welurem , to chyba najgorszy z mozliwych tapicerek w golfie ktore sie szybko wycieraja... albo ta tapicerka ma taki urok,
zalozylem mate zeby chociaz czesciowo przytuszowac wytarty fotel, zeby sie tak w oczy nierzucal...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... e548d.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Jedras_GW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 18:05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Wytarty fotel kierowcy

Post autor: Jedras_GW » śr sty 11, 2012 18:29

Lu4Ke,
szukaj okazyjnie fotela z anglika i zrób przekładkę, Kraków to duże miasto, ma pewno kilka szrotów jest, co jakiś czas objedziesz przejeżdżając przy okazji i prędzej czy później trafisz.


Serdecznie Pozdrawiam
Mk4 Variant 2.0 Basis '99 280 000 km Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości