Aluminiowe nakładki do mk4

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Aluminiowe nakładki do mk4

Post autor: guziolek » śr mar 09, 2011 15:20

Kamel, wg mnie jakbys jeszcze okleił ramkę od radia, tak jak jest oklejony klimatronik to by było jeszcze lepiej, ale to tylko takie moje widzi mi się ;)
Porównywałeś może wygląd - kolor/odcień tej folii termokurczliwej z oryginalnymi dekorami VW? Jak to wygląda i czy widać różnicę?



Awatar użytkownika
JacekB
let it green.
let it green.
Posty: 780
Rejestracja: śr mar 09, 2011 14:57
Lokalizacja: DPL

Aluminiowe nakładki do mk4

Post autor: JacekB » śr mar 09, 2011 15:45

Co fabrycznie to fabrycznie.
Wg mnie aluminium to kiepskie materia na takie rzeczy bo jest zbyt miękki i plastyczny.

Zgadzam się z przedmówcami i pomalowanie elementów z tworzyw sztucznych wygląda o wiele lepiej.
Ewentualnie jeśli fundusze na to pozwalają to można kupić nowe takie elementy i je wymienić chociaż to będzie spory koszt.

Z tych takich rzeczy, które koledzy zaproponowali to jedynym ciekawym jak dla mnie szczegółem są chromowane ramki wokół zegarów, kontrolek, komputera i wskaźników.

Pozdrawiam


Obrazek

Kupię:
- fotele 5d recaro lub półkubły czarno-białe
- dystanse przelotowe 20mm 5x100 z śrubami

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Aluminiowe nakładki do mk4

Post autor: Kamel » śr mar 09, 2011 15:46

guziolek folia była tylko przejściowo, bo obecnie jest ori szczotkowane alu..
Co do różnic to w moim przypadku była róznica, bo folia była zwykłe "aluminium"..
Przy foli "szczotkowane aluminium" różnica jest troszkę mniejsza, ale jednak widać, że to folia..

A co do ramki radia to w sumie nie chciało mi się w to bawić i została tak jak czarna obwódka półeczki :bigok:
Poza tym jeśli bawić się w aluminiową ramkę radia to tylko coś takiego:
Obrazek


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Aluminiowe nakładki do mk4

Post autor: guziolek » śr mar 09, 2011 18:00

O totototo :hmm:
Właśnie mam radio 2 din (nie MFD) i się tak zastanawiałem jak by to wyglądało gdyby tą ramkę od niego obkleić taką tasiemką ze szczotkowanego? Trzeba by gdzieś kupić sobie kawałek wielkości A4 i się przekonać najlepiej nie spodoba się to zawsze mogę wywalić, a koszt pewnie znikomy. W czwórkach było więcej rodzajów alu dekorów czy tylko jeden?



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Aluminiowe nakładki do mk4

Post autor: Kamel » śr mar 09, 2011 21:30

guziolek pisze:W czwórkach było więcej rodzajów alu dekorów czy tylko jeden?
To zależy co masz na myśli..
Czy wygląd alu czy też materiał, z którego są zrobione..
Jeśli materiał to były jeszcze carbon, ciemne alu (pacific) i niebieskie (generation)..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
LordSpooky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn paź 19, 2009 11:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Aluminiowe nakładki do mk4

Post autor: LordSpooky » czw mar 10, 2011 09:03

Kamel pisze:guziolek folia była tylko przejściowo, bo obecnie jest ori szczotkowane alu..
Co do różnic to w moim przypadku była róznica, bo folia była zwykłe "aluminium"..
Przy foli "szczotkowane aluminium" różnica jest troszkę mniejsza, ale jednak widać, że to folia..

A co do ramki radia to w sumie nie chciało mi się w to bawić i została tak jak czarna obwódka półeczki :bigok:
Poza tym jeśli bawić się w aluminiową ramkę radia to tylko coś takiego:
Obrazek
Rewelacja jak dla mnie, zrobisz mi tak ?:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości