Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

novy1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 11:17

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: novy1985 » ndz wrz 19, 2010 15:14

Podaję link:
http://allegro.pl/stacyjka-z-kluczykiem ... 51288.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: edzio » ndz wrz 19, 2010 15:16

greg pisze:zakodowanie nowych kluczyków.
nie ma takiej potrzeby,można sprawdzic ile jest w tej chwili,ewentualnie zlikwidowac pozostałe wcześniejsze.
greg pisze:Trzecia sprawa to zabezpieczenie aut ażeby się ten numer drugi raz nie powtórzył
to może byc problem,włamac się zawsze włamią ,jedynie założyc zabezpieczenie ,żeby nie odpalili.
Stacyjka z linku jest kompletna.Jak byś potrzebował to odpalic czy cos to pisz na PW.jestem w stanie to odpalic awaryjnie bez kluczy ,na dojazd do warsztatu ,czy gdzie kolwiek.



novy1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 11:17

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: novy1985 » ndz wrz 19, 2010 15:24

To podsumujmy proszę;) Kupuję tę stacyjkę z allegro..montuję..przekładam transponder do nowego kluczyka lub oddaje stacyjkę do przerobienia pod stary kluczyk i tyle?
Mam nadzieję, że tak;)
PS Dzięki edzio za propozycję, mam nadzieję, że ktoś z sąsiadów mnie podholuje bo warsztat mam niedaleko



greg

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: greg » ndz wrz 19, 2010 17:15

novy1985 pisze:PS Dzięki edzio za propozycję, mam nadzieję, że ktoś z sąsiadów mnie podholuje bo warsztat mam niedaleko
wyjąć pastylkę z kluczyka, przyklej do pętli, pętle wepnij we wtyczkę i podwieś, weź płaski śrubokręt i odpal auto - można jechać



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: edzio » ndz wrz 19, 2010 17:40

Nie musi wyciągac pastylki,może cały klucz przyłożyc,ale jak pętla uszkodzona,czy pourywane kable?Przecież nikt tam się z tym nie bawił,tylko rwali łamakiem co się da.



greg

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: greg » ndz wrz 19, 2010 18:00

edzio pisze:ale jak pętla uszkodzona,czy pourywane kable?
co szkodzi spróbować? mówiłem o wyjęciu pastylki ze względu na wagę - im mniejsza waga tego co będzie wisiało tym mniejsza szansa, ze odetnie immo podczas jazdy



novy1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 11:17

Re: Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: novy1985 » ndz wrz 19, 2010 18:23

Hmm...teraz tak łopatologicznie proszę gdzie jest ta pętla? Została w stacyjce? Czy jest w tym czarnym elemencie, który fotografowałem?
A już chyba wiem;) Musze ten czarny plastikowy element wpiąć we wtyczkę..niestety nie sięgnę ręką po wtyczkę więc chyba odpada:/ A z opisów na forum nie udało mi się wywnioskować jak zdjąć dolną część osłony wokół stacyjki. Do tego trzeba odkręcić kierownicę..a tego nie mogę ogarnąć..i nie chciałbym z poduchy dostać;)



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: edzio » ndz wrz 19, 2010 18:36

greg pisze:ze odetnie immo podczas jazdy
Podczas jazdy i tak może wszystko wyrzucic ,odpiąc czy co tam chce ,potrzebne jest tylko przecież do odpalenia ,jak odpali to nie istotne pastylki,pętle itp..



greg

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: greg » ndz wrz 19, 2010 18:56

od dołu sięgnij i wykręć 2 wkręty cienutkim śrubokrętem krzyżowym (prostopadle do góry) wteyd masz możliwość odchylenia górnej pokrywy kolumny kierownicy - obok stacyjki zobaczysz cienki kabelek - złap szczypcami czy tam co masz i przyciągnij do siebie. Wepnij ten czarny krążek pętli (co narzekałeś że coś w nim zostało) i do tego przyczep pastylkę



greg

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: greg » ndz wrz 19, 2010 18:57

edzio pisze:Podczas jazdy i tak może wszystko wyrzucic ,odpiąc czy co tam chce ,potrzebne jest tylko przecież do odpalenia ,jak odpali to nie istotne pastylki,pętle itp..
zadławi silnik na krzyżówce i będzie ciekawie jak wyrzuci wszystko co tam mówisz



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Re: Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: edzio » ndz wrz 19, 2010 19:05

greg pisze:
edzio pisze:Podczas jazdy i tak może wszystko wyrzucic ,odpiąc czy co tam chce ,potrzebne jest tylko przecież do odpalenia ,jak odpali to nie istotne pastylki,pętle itp..
zadławi silnik na krzyżówce i będzie ciekawie jak wyrzuci wszystko co tam mówisz
Jak od razu to odpali,ale czemu niby ma go zadławic?



novy1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 11:17

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: novy1985 » ndz wrz 19, 2010 19:28

Właśnie spróbowałem..
Niestety tak się nie uda...wtyczka została uszkodzona i musiałbym każdy przewód wpinać osobno do pętli immo..niestety po zdjęciu górnej osłony jest zbyt mało miejsca:/



novy1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 11:17

Re: Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: novy1985 » pn wrz 20, 2010 18:50

Dzisiaj Pan zajmujący się dorabianiem kluczy załatwił sprawę:) Nowa stacyjka zestrojona pod stary kluczyk i wszystko śmiga:)
Pozostaje teraz zabezpieczyć auto...chyba najlepszym wyjściem będzie postawienie go na parkingu strzeżonym..



greg

Włamanie do golfa mk 4/ wyrwana stacyjka

Post autor: greg » pn wrz 20, 2010 19:54

novy1985 pisze:chyba najlepszym wyjściem będzie postawienie go na parkingu strzeżonym..
aha a do sklepu oczywiście na piechotę (czy na nogach)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 19 gości