Zmiana poduszki w kierownicy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

stachu5312
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 26, 2015 10:20

Zmiana poduszki w kierownicy

Post autor: stachu5312 » wt kwie 18, 2017 13:41

Witam Wszystkich,
Mam taki problem, moja kierownica w Golfie IV 1.4 16v z 2002r, już bardzo mocno się wytarła więc postanowiłem coś z tym zrobić. Kupiłem używaną kierownicę (4 ramiona, na pierwszy rzut oka taka sama jak ta co mam w aucie) dałem ją do zakładu, który obszywa kierownice skórą i bardzo fajnie to wyszło. W końcu zabieram się do zmiany kierownicy, korzystając z instrukcji zamieszczonej na forum jak wyjąć poduszkę itp, szybko zdemontowałem poduchę i tu pojawiły się schody, okazało się że mam inny montaż poduszki w kierownicy oryginalnej a tej co kupiłem i obszyłem inna jest ta blacha w środku kierownicy. Teraz powinienem obszyć swoją kierownice by wszystko poskładać ale mam pytanie czy jeśli kupię używaną samą poduszkę pod kierownicę którą mam obszytą to będzie wszystko działać czy coś muszę zmieniać w komputerze? Pytam bo lepiej kupić mi używaną poduszkę niż obszywać drugą kierownice. Z góry dzięki za odpowiedzi.



stachu5312
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 26, 2015 10:20

Zmiana poduszki w kierownicy

Post autor: stachu5312 » wt kwie 18, 2017 18:56

Pomoże ktoś??? Mam już taką poduszkę na oku tylko pytanie jak ją podłącze czy coś się nie stanie?



Awatar użytkownika
matipro22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 22:01

Zmiana poduszki w kierownicy

Post autor: matipro22 » wt kwie 18, 2017 23:31

wszystko będzie działać poduszki były albo z metalowymi zaczepami do kiery albo plastikowymi, nic nie trzeba w komputerze robić,


USUNIĘTE PRZEZ ADMINISTRATORA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości