Wycena usługi lakierniczej.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pakero
Diesel Power
Diesel Power
Posty: 287
Rejestracja: czw paź 11, 2007 20:43
Lokalizacja: EOP

Wycena usługi lakierniczej.

Post autor: pakero » ndz kwie 02, 2017 14:06

Witam miłośników poczciwych MK2.
Proszę o opinie i ew podpowiedź gdyż w moim autku wymagana jest interwencja lakiernika do naprawy jest podszybie gdyż ruda jest w okolicach wycieraczek, drzwi od strony kierowcy są już że tak to napiszę w stanie średnio fajnym (dużo kropek i ranty drzwi od zawiasów w rudej już jest) . Do tego chciałbym zrobić przy tej okazji to co poprzedni "fachowiec" mi robił tj tylni pas gdzie wyszły babole rudej po kilku latach.
Byłem u dwóch lakierników i jeden orzekł że w 500-600zł się zmieszczę natomiast drugi oszacował to na 1100 -1300zł za wspomniane elementy. Drugi był z polecenia że podobno dobrze robi ale to kosztuje tylko pytanie czy aż taka kwota powinna się pojawić. Dodam że zamierzam autko trzymać więc naprawa po tak zwanych łepkach nie interesuje mnie.
Zastanawia mnie znacząca różnica w cenie takiej usługi. Trochę rozbieżność jest dlatego piszę o Wasze opinie i podpowiedzi.
Proszę o informację kto i ile zapłacił za tego typu usługi bo domyślam się że na pewno Ktoś takiego już przerabiał :)
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wycena usługi lakierniczej.

Post autor: grg474 » ndz kwie 02, 2017 17:18

samo lakierowanie to ok 300 za element chyba że tylko kawał z cieniowaniem to wtedy mniej, a tu dochodzi tak naprawdę i blacharka jak rozumiem. Jeśli drugi dobrze robi to w czym problem. Zastanów się tylko czy np drzwi nie lepiej poszukać i całe wymienić ale w ładnym stanie - bo będą mniej kosztować jak naprawa blacharsko/lakiernicza.
pakero pisze:do naprawy jest podszybie gdyż ruda jest w okolicach wycieraczek,
być może dojdzie wyjęcie szyby bo ciekawe co pod uszczelką


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
pakero
Diesel Power
Diesel Power
Posty: 287
Rejestracja: czw paź 11, 2007 20:43
Lokalizacja: EOP

Wycena usługi lakierniczej.

Post autor: pakero » pn kwie 03, 2017 18:10

grg474, dzięki za podpowiedź zrobię tak jak wspominasz też rozważałem opcje zakupu całych drzwi i po prostu ich polakierowanie. Szyba przednia na bank musi być wyjęta gdyż interesuje mnie całościowe i kompleksowe wykonanie tej usługi żadnych pół środków.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości