Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: rafal0325 » pt sty 06, 2012 13:26

1.Mam zamiar kupić podłokietnik (zamiennik) i chciałbym się dowiedzieć jak się z takim czymś jeździ czy jest przydatny czy może przeszkadza.
2.Drugie pytanie kieruje do tych co mają reflektory soczewkowe firmy Depo i mają wsadzone do nich zestaw HID 4300k do 6000k(wiem jest to nielegalne),dobrze to swieci.Przy kupnie samochodu mialem takie założone ale musialem zmienić z powodu pękniętego szkła,szkło wymieniłem ale na czas poszukiwań szkła wsadziłem zamienniki zwykłych reflektorów firmy TYC na swiecenie nie narzekam no może na swiatła drogowe które od strony kierowcy swieci za wysoko.Fotki mile widziane.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: Waqa » pt sty 06, 2012 13:35

1. Nie wyobrażam sobie teraz jazdy bez podłokietnika. W poprzednim aucie nie mialem, ale szybko sie przyzwyczilem do komfortu w golfie. Szczególnie ze jestem leworeczny. Lewą kręcę kółkiem a prawą oparta na podlokietniku zmieniam biegi :grin:
2. Przy pierwszej kontroli kumatych Panów policjantów będzie wtopa, także może lepiej nie kombinuj tylko wróć do orginalu.



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: hyper74 » pt sty 06, 2012 13:41

Ja wsadziłem podłokietnik jakiś czas temu i powiem szczeże że pierwsze wrażenie było po hu... to jest dlaczego każą za to płacić.... ale po jakimś czasie ..... jak nie ma podłokietnika w aucie to nie wiem co z ręką zrobić... podłokietnik musi być :) Mam lampy Deppo z soczewką ale narazie mam zwykłe H7 . Przymierzam się do HID-ów. Zainstalowałem już instalacje fabryczną sprysków reflektorów i zapodam HID na wiosnę. Ważne żeby w soczewce było odpowiednio przegroda docięta chodzi o to że lampa zwtkła świeci ___/ ___/ a pod HID musi świecić ___/--- ___/--- musi być taki schodek na ścianie :)


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

golfik71
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr sty 04, 2012 23:22
Lokalizacja: wroclaw

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: golfik71 » pt sty 06, 2012 14:06

A czy Panowie kupowali oryginalne podłokietniki ? Mnie także denerwuje jego brak u mnie i mam zamiar zakupić takowy. Na allegro masa jest takich podłokietników i nie mam pojęcia pod jakim kątem wybierać. Dla mnie najważniejsze jest to by on się trzymał stabilnie. Czy taki będzie dobry : http://allegro.pl/podlokietnik-dedykowa ... 18168.html" onclick="window.open(this.href);return false; ?

pozdrawiam :bajer:



Awatar użytkownika
markus420
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Rzeszów

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: markus420 » pt sty 06, 2012 14:25

Kolego, jeśli chodzi o podłokietnik to tu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=23&t=269144
jest na ten temat sporo.
Posiadam taki dedykowany podłokietnik więc z autopsji radzę znaleźć używkę ale oryginał. Nowy wiadomo kosztuje kosmiczne pieniądze.
Co do wygody to owszem bardzo duża i trudno się bez niego obejść. Jedyny mankament to zaciąganie ręcznego, ale i z tym można sobie poradzić albo przyzwyczaić.
Co do soczewek i HiD-ów to Ci nie pomogę bo nie posiadam takowych, ale jak już będziesz to montował, zrób to z głową!
Szkoda żebyś wszystkich oślepiał a i dowodzik może szybko wrócić do w. komunikacji :rotfl:



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: skaktus » pt sty 06, 2012 14:28

Jeśli masz zamontowanego hida do zwykłych reflektorów bez soczewki to dołączyłeś do zacnego grona buraczanych chłopaków.



rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki

Post autor: rafal0325 » pt sty 06, 2012 15:05

skaktus pisze:Jeśli masz zamontowanego hida do zwykłych reflektorów bez soczewki to dołączyłeś do zacnego grona buraczanych chłopaków.
Nie,nie mam,mam takie lampy do wstawienia http://allegro.pl/lampy-fk-depo-chrom-v ... 71854.html" onclick="window.open(this.href);return false; tylko zastanawiam się czy warto wstawić do nich zestaw HID najlepiej 4300k



Vicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 28, 2011 12:15
Lokalizacja: DGL

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: Vicek » czw sty 12, 2012 18:50

Nie cierpie podłokietnika i w sumie przeszkadza tylko...w czasie jazdy zawsze mam złozony(tzn.do góry) przydaje się tylko jako schowek np na dokumenty ale mo zna je też trzymać w popielniczce z tyłu podłokietnika.na nauce prawka nikt was nie uczył ze ręce trzymamy na kierownicy za 10 druga ;) heh



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: showtime » czw sty 12, 2012 20:29

Zamienniki - dramat
Kupilem podlokietnik zamiennik (wyglada jak ori). Kosztowal 150 zl. teraz wolalbym dolozyc i kupic ori uzywke.
Zamiennik skrzypi jak głupi :banghead:


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

maska11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt paź 12, 2010 19:30
Lokalizacja: T-ka

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: maska11 » śr sty 18, 2012 20:00

Zamienniki to jakaś porażka, nie warta pieniędzy, miałem taką w mondeo, kupiony z allegro, ale w sklepach raczej to samo jest. Teraz mam Golfa i podłokietnik w nim jest mega dobry, komfort jazdy nie do przecenienia. Płynna regulacja która pozwala dopasować wysokość do każdego, nie wyobrażam sobie jazdy bez niego.



rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki

Post autor: rafal0325 » czw sty 19, 2012 14:41

Czy od anglika bedzie pasował podłokietnik?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki

Post autor: Haki » pt sty 20, 2012 00:51

rafal0325 pisze:Czy od anglika bedzie pasował podłokietnik?
Będzie :bigok:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
morloh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 12, 2015 23:04

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: morloh » wt kwie 26, 2016 06:48

sorry ze odgrzebie kupiłem podłokietnik ori myślałem ze bedzie wygoda itd. Ciężko się obsługuje lewarek biegów bo zawadza szczególnie redukcja z 4 ,wsteczny. Może w trasy okej ale do miasta słabo. Opusciłem maksymalnie w dół i jest w miare ale wciąż pozostaje nie smak.



Awatar użytkownika
devill4
...
...
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 11, 2011 22:10

Pytanie do tych co mają podłokietnik i swiatla soczewki Depo

Post autor: devill4 » śr kwie 27, 2016 09:22

Przesadzasz. Niewygodnie to co najwyżej ręczny jest obsługiwać bo jest blisko ale lewarek zmiany biegów ? Jeszcze będziesz go chwalił jak się trochę oswoisz. Nie wyobrażam sobie w tym momencie jazdy bez podłokietnika.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości