Przednia prawa wycieraczka opada

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SzaryOne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 08, 2013 10:44
Lokalizacja: CBydgoszcz

Przednia prawa wycieraczka opada

Post autor: SzaryOne » ndz sty 03, 2016 00:00

Panowie mam problem z przednią wycieraczką z prawej strony, która zjeżdża mi poniżej uszczelki szyby i prawie zatrzymuje się na masce. Wycieraczkę poprawiałem i 4 cykle ok, później znów to samo. W poprzednim Golfie jakoś samo to ustało, ale teraz przy tej pogodzie gdy trochę używa się wycieraczek jest to męczące, czy idzie to jakoś wyeliminować na stałe? Pewnie jest to banalne, ale ja już nie mam pomysłów. :grin:



jasza88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz gru 06, 2015 01:58

Przednia prawa wycieraczka opada

Post autor: jasza88 » ndz sty 03, 2016 00:16

poprawiłeś w jaki sposób? odkręciłeś nakrętkę ramienia wycieraczki i przestawiłeś na frezie? czy tylko ją ręką przesunąłeś? Mógłbyś trochę sprecyzować?



Awatar użytkownika
SzaryOne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 08, 2013 10:44
Lokalizacja: CBydgoszcz

Przednia prawa wycieraczka opada

Post autor: SzaryOne » ndz sty 03, 2016 00:30

Nie odkręcałem i nie przestawiałem na frezie, poprawiałem tylko przez przełożenie jej wyżej. Jest możliwość, że sama przestawiła się na frezie?



jasza88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz gru 06, 2015 01:58

Przednia prawa wycieraczka opada

Post autor: jasza88 » ndz sty 03, 2016 00:51

Jak najbardziej może się to zdarzyć. Może na początek spróbuj tę nakrętkę co tam jest nieco dokręcić, chyba że dokręcona mocno to nie szarp bo jeszcze gwint ukręcisz. I zobacz co wtedy będzie, ale bywa że dokręcisz pół obrotu i sprawa załatwiona. Powodzenia



Awatar użytkownika
SzaryOne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 08, 2013 10:44
Lokalizacja: CBydgoszcz

Przednia prawa wycieraczka opada

Post autor: SzaryOne » ndz sty 03, 2016 01:00

Jutro w garażu to ogarnę, żeby mi ręce nie odpadły na mrozie, dzięki. Dam znać czy pomogło :) :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości