klosze przednich lamp - dopasowane pod Sonar

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

klosze przednich lamp - dopasowane pod Sonar

Post autor: Yoo! » sob lip 18, 2015 20:38

Panowie mam mały problem z kloszami. Jakiś czas temu kupiłem lampy z Sonar'a. Ze względu na to, iż były one dość zużyte postanowiłem wymienić je na szklane (wczesniej byly plastikowe). Kupiłem na Allegro (z opini wnioskując) dość dobre zamienniki szklanych kloszy lamp. Dzisiaj wkońcu zabrałem się za demontaż plastikowych kloszy. Po próbie okazało się, że szklane klosze nie pasują, są za ciasne. Jedną próbowałem już na siłe wcisnąć, po czym szkło pękło. Sama góra klosza nie chce wejść.

Czy ktoś z Was miał podobny problem z zamiennikami kloszy szklanych czy ja trafiłem na jakąś tandetę. Nie wiem co teraz zrobić czy zamawiać nowe klosze szklane od kogoś innego czy Sonar'y są poprostu jakieś większe ?

:grrr:

Może macie jakieś namiary na konkretnego, sprawdzonego sprzedawcę kloszy.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

klosze przednich lamp - dopasowane pod Sonar

Post autor: Qto » sob lip 18, 2015 21:36

z tymi kloszami jest różnie, przeważnie pasują kiepsko...ale do oryginalnych lamp, do zamienników może być gorzej...lampa odbiega w jedną stronę od oryginału, klosz w drugą i wychodzi kaszana. Możesz próbować zamówić inny komplet...ale postaraj się poszukać innego producenta niż te co masz teraz, może spasujesz :crazy:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości