Brewka Kamei i problemy z jej montażem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Łata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 17, 2012 10:25
Lokalizacja: Ustka
Kontakt:

Brewka Kamei i problemy z jej montażem

Post autor: Łata » sob maja 30, 2015 08:22

Witam!

Zakupiłem brewkę Kamei z wycięciem pod dalekosiężne (grill 4 lampy, szerokie żebro) do mojego Goferka i gdy przyszedł czas montażu nie bardzo wiedziałem jak to zrobić. :? W brewce są otwory na baaardzo małe śruby? wkręty? Nie mam pojęcia. Nie mogłem niczego dobrać i zdecydowałem się na mocną, dwustronną taśmę. Byłem zadowolony, bo trzymało i nie było nawet widać tej druciarskiej roboty, ale... przyszedł czas zdjęcia grilla i niestety - brewka uniemożliwia swoim położeniem zdjęcie grilla bez jej wcześniejszego demontażu... chyba nie trzeba mówić jak wyglądało ściąganie brewki w obawie jej nieuszkodzenia. :-x

Do rzeczy: czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć jak oryginalnie był montowany ten fant do grilla? Czy powinienem szukać jakiś rarytasowy grill z otworami pod brewkę (nie wiem nawet czy istnieje), czy po prostu samemu nawiercić i znaleźć takie miniaturowe wkręciki? Totalnie nie wiem jak to oryginalnie zamontowane było w dwójkach, bo nigdy tego nie widziałem od tej strony, a nie chciałbym druciarskiej roboty u siebie i męczarni przy każdym ściąganiu grilla...

Z góry dzięki wielkie za pomoc! :food:

Obrazek
Obrazek


[Daily] Czarny Golf MK2 1991 (GS, pomorze) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=572556" onclick="window.open(this.href);return false;
[Modzone] Polo 86C 1990 (GS, pomorze) temat nie został jeszcze utworzony

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Brewka Kamei i problemy z jej montażem

Post autor: marcinek84 » wt cze 02, 2015 13:19

To raczej tylko wkręty, możesz sobie nawiercic w grilu małym wiertlem np 1-2mm będzie łatwiej szło. Jak kupowałem grill to była też brewka tylko z laminatu i także przymocowana była na wkręty.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Brewka Kamei i problemy z jej montażem

Post autor: tom33k » wt cze 02, 2015 23:40

Miałem kilka takich brewek (Kamei) i wszystkie były mocowane na wkręciki malutkie i myślę że tak właśnie powinno być.



Awatar użytkownika
Łata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 17, 2012 10:25
Lokalizacja: Ustka
Kontakt:

Brewka Kamei i problemy z jej montażem

Post autor: Łata » śr cze 03, 2015 08:20

Dzięki wielkie Panowie ;) Pozostaje teraz robić odwierty i szukać takich wkrętów, bo byłem z ciekawości w Fimalu i wszystkie miały zbyt wielką średnicę oraz długość. Możliwe, że pozostałości po mojej starej pasji się przydadzą, a mianowicie asortyment modelarski :hmm:


[Daily] Czarny Golf MK2 1991 (GS, pomorze) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=572556" onclick="window.open(this.href);return false;
[Modzone] Polo 86C 1990 (GS, pomorze) temat nie został jeszcze utworzony

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości